Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

Afri12

[Podanie] Afri12

Polecane posty

Cześć. <3

1. Nick w grze: Afri12

2. Wiek: Za niedługo styknie mi 16 lat.

3. Opisz siebie: Właściwie nie wiem od czego zacząć. Chciałabym zarazem zachować trochę anonimowości, ale i przekonać was do siebie, bo w końcu kreatywni ludzie mają szanse. 

Zdradzę swoje imię, a dokładnie brzmi ono Alicja. Nienawidzę jednak, gdy ktoś się do mnie zwraca pełnym imieniem – zniosę Ala, Alusia (i inne skróty), a najlepiej po prostu Afri. 

Podstawowe informacje o mnie już są, więc opowiem troszkę o swoich zainteresowaniach. Głównymi z nich są: jazda konna, rysowanie (ostatnio uczę się digitalu), śpiew, gra w szachy – to są przynajmniej te, o których nie mogę się zbytnio rozpisać.

Uwielbiam astronomię i z dnia na dzień pogłębiam wiedzę na jej temat. Mam wiele książek o tym, mapę gwiazd... Tajemnica kosmosu mnie fascynuje, dlatego chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej.

Kolejnym zainteresowaniem – psychologia. Należę do typu analityków. Siedzę cicho w gronie ludzi i obserwuję zachowanie. Często stosuję różne „techniki” psychologiczne, by w pełni zapoznać się z ludzkimi reakcjami. Oczywiście mam granice! Nie przesadzę w żadną stronę.

Co do jazdy konnej – mogę opowiedzieć tyle, że te zwierzęta były w moim życiu od zawsze. Na wsi je spotykałam, jeździłam w stajni odkąd skończyłam 5 lat, a teraz ćwiczę do zawodów. Powoli się szkolę, ale ważne, że jakoś mi idzie.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

W sumie... Dobre pytanie. Nie chciałabym tutaj przepisywać innych podań, bo zapewne robi się to dla was nudne, gdy setny raz czytacie „Chcę pomagać w łapaniu cheaterów”. 

Jednak to również prawda. Jako gracz mam aktualnie dobry stosunek z innymi, których zdążyłam poznać. Jestem pozytywna, a to sprawia, że wiele osób potrafi spokojnie do mnie podejść (mimo braku rangi) i spytać o pomoc. Na team speaku często doradzam innym graczom – przy okazji zabierając trochę roboty administracji. Na serwerze również.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze: Jeśli mam być szczera – od niedawna. To znaczy... Na tym koncie.

Wcześniej grałam, gdy byłam u znajomych z ich kont. Jakoś sama nigdy nie chciałam mieć własnego, ale stało się. Stworzyłam konto i stwierdziłam, że będę na nim grać. Nie mam jak udowodnić tego, że mówię prawdę, jednak podczas rozmowy (o ile do takiej dojdzie) mogłabym udowodnić, że znam się na trybach i wielu innych rzeczach z serwera.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

To jest dla mnie kwestia sporna. Moje prawdziwe życie jest dla mnie priorytetem, jednak w ciągu dnia powinnam znaleźć minimum dwie godziny. 

7. Discord: Mogłabym założyć, jeśli byłby taki wymóg.

TeamSpeak3: Oczywiście, że posiadam.

Sprawny mikrofon: Yep.

Mutacja: No z tego co mi wiadomo – nie. Jako dziewczyna raczej nie będę miała.

8. Czy posiadasz konto premium: Tak.

 

 

 

PS Moje statystyki nie są najlepsze ze względu, że od niedawna mam to konto. Mimo wszystko postaram się nadrobić je najszybciej, jak się tylko da.

PPS Nie mam również aktywności na forum, bo nigdy nie uważałam, że jest potrzebna. Dlaczego? Bo zawsze zgłaszam ludzi na ts. Wiśniowy powinien mnie skojarzyć, bo najczęściej do niego piszę w takich sprawach.

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne podanie.

Zapraszam na rozmowę, napisz do mnie na pw w celu ustalenia dokładnego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na rozmowę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunek rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo ładne, widać że się postarałaś. Co do statystyk można przymknąć oko, szczególnie jak wspomniałaś o nowym koncie i załatwianiu wszystkiego poprzez TeamSpeak'a.

Zapraszam na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×