Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Polecane posty

1. Nick z gry: XDGOSC
2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: plugin /marry
3. Opis:Mam propozycje dotyczącą wprowadzenia pluginu marry

• Haha 1

I po co nam to?

Mamy zacząć się bawić w serwery typu creative/freebuild i zakładać szczęśliwe rodzinki?

Mamy na serwerze bajery typu mcmmo i prace którymi można się fajnie pobawić, śluby w minecraftcie to nie jest coś czego chcemy.

Dla mnie totalnie zbędne.

• Lubię to 1

Moim zdaniem useless, nie jest to serwer creative czy freebuild. Tak jak Kazu napisał mamy fajniejsze rzeczy którymi można się pobawić typu mcmmo. Jeżeli chcesz sie pobawić w rodzine to przygarnij sobie peta, uwierz mi że to jest 100 razy lepsze. ;)

Za odrzuceniem.

• Smutny 2

Ta, a potem na chacie same wiadomości typu "kto hce być mojom żonom pisze 123!!"?
Pomyśl trochę, to nie jest miejsce na tego typu rzeczy. Po co to komu?

Na nie.

• Lubię to 1

Wyżej wyjaśnione, negative sir. 

• Lubię to 1

Z jednej strony propozycja jest okej dla osób, które faktycznie są ze sobą razem z bliskim związku miłosnym. Ale zadaj sobie pytanie: ile takich par na serwerze Minecraft znajdziesz? Ja znam tylko kilka bazując na dwóch serwerach z tej serwerowni. Jak Plaid wyżej wspomniał, zaczną się zabawy typu "kto zostanie moją żoną, dostanie 100k". Czy chcemy wprowadzać kolejny, zbędny, spam i chaos na czacie? NIE!

Jedyną sensowną alternatywą jest wcześniejsza weryfikacja pary na TeamSpeak3 lub Discord. Ale tutaj znowu napotkamy problemy: kto się tym będzie zajmować? Skąd pewność, że to nie mama lub babcia (xd)? 

Jestem za odrzuceniem tej propozycji. Co prawda mogłaby być ona na ciekawie poprowadzona, co udowodnił inny popularny SkyBlock (więc drodzy poprzednicy, nie trzeba do tego serwera creative lub freebuild), jednak myślę, że za dużo problemów i nadużyć mogłoby z tego wyniknąć. A tak słowem zakończenia – chcesz wziąć wirtualny ślub ze swoją miłością? Weź go u siebie na prywatnej wyspie i... Bądźcie e-małżeństwem. Przecież liczy się to, co jest między wami a nie to, co przed waszymi nickami. :)

No niezbyt... Tak jak poprzednicy wspominali, powstalby dodatkowy spam. Poza tym nie wyobrazam sobie tego jakos. Moim zdaniem, jak juz chce sie bawic w serwerowe zwiazki, to zawsze mozna "prywatnie" i nie trzeba do tego dodatkowych pluginow

Amelka pety spoko, szkoda że 95% opcji jest wyłączonych i nie robią nic. Stoją i wygłądają to tyle, a przecież w pluginie da się ustawiać peta, on atakuje, expi się go, przechowuje itemy i podlega graczowi ale jednak zachowuje się jak zwierzak i ma wiele opcji, których na serwerku nie mamy :)

Argumenty wymienione wyżej.

Propozycja odrzucona.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore