Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Uzulaser648

[Pytanie]

Polecane posty

1. Nick w grze: Uzulaser648

2. Opis problemu lub treść pytania: Jaki jest najwyższy poziom klasy (jakiejkolwiek) i ile monet kosztuje?

3. Tryb: SBSG

4. Dowody/załączniki: -

Najwyższy lvl klasy to 7 poziom.

//Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez terrariaGplay
      1. Nick w grze: terrariaGplay 2. Opis problemu lub treść pytania: rejestrowalem swoje konto na non premium i czy jakbym unregisterowal swoje konto to by bylo widac moje skina? unregister nie dziala pisze ze nie jestem zalagowany // bylem 3. Tryb: lobby
    • Przez Uzulaser648
      1. Nick w grze: Uzulaser648 2. Opis problemu lub treść pytania: Ostatnio kupiłem premium, zalogowałem się przez konto premium (z tym samym nickiem) ale nadal muszę się logować i nie wyświetla się mój skin. Czy byłaby opcja zmienienia statusu mojego konta na premium? 3. Tryb: każdy. 4. Dowody/załączniki: -
    • Przez MrTranzistorPL
      1. Nick w grze: Tillthen 2. Opis problemu lub treść pytania: Podczas tozgrywki np. na bedwars otrzymuje sie monety. Jak mozna je wykorzystac? do czego służą? 3. Tryb: Caly serwer Cubegame 4. Dowody/załączniki:
    • Przez Mma33
      1.Nick z gry: Mma33 
      2.Treść pytania : Mam takie zapytanie do czego są monety na trybie  bedwars  
      3.Tryb: Bedwars
      4.załączniki: brak 
    • Przez Franczips
      1. Nick w grze: Ja Franczips / Mój brat: Braterskyy 2. Opis problemu lub treść pytania: Czy mój brat, jeśli chciałby pograć na CubeGame to musi zgłosić się do was na TS? Mamy to samo IP. internetu i jak wbił na serwer i napisał na chacie na arenie, że jest bratem Franczips'a to grozili mu i mi Perm;em za multikonto. Ja dostałem bana i to przyczyniło się również do tego, że napisali, że będą miał perma za to "Multikonto". Jeśli mój brat musi to zgłosi się do was na Ts. 3. Tryb: SkyWars 4. Dowody/załączniki:
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore