Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
xxMinio

[UNBAN] UlanaKrowa/xxMinio

Polecane posty

1. Nick w grze: xxMinio, dawniej UlanaKrowa

2. Powód zbanowania:

a) <none> (KazuyukiHitoshi)

b) Wykorzystywanie bledow/bugow gry w celu polepszenia rozrywki (Yukson)

c) Wykorzystywanie bledow gry. TH. (nidaract_oof)

d) Podobny powód, jednak nie pamiętam dokładnej treści (MaciekkPL)

e) Wykorzystywanie bledow gry. (vampch) [tutaj powodu nie jestem pewny, jednak taka jest główna myśl bana]

Wszystkie bany są nałożone "jeden na drugim", jednak główny jest nałożony przez nidaract_oof, bo ten się wyświetla już po odbugowaniu banów.

3. Treść wyjaśniająca: Pewnego pamiętnego wieczoru dodałem dopisek (zwany tagiem), który nie pasuje na to forum, ponieważ jest wulgarny. W każdym razie było to wezwanie do odbycia stosunku seksualnego z Disem oraz zaopatrzyłem się w czerwony kolor nicku. Przelogowałem się, aby wszystko się aktywowało i zacząłem "zabawę" na czacie tj. napisałem wiele razy pewien tekst wychwalający osobę z blacklistą. Nie będę go cytować tutaj, ponieważ nie jest to na miejscu przy tej okazji. A o kogo chodzi, to każdy z banujących raczej wie. :) Oczywiście ban permamentny (a raczej cztery bany) jest jak najbardziej słuszny, więc to nie jest stricte odwołanie a prośba o unieważnienie blokady dostępu do usług.

Połowa z banujących moderatorów myślę, że niewątpliwie rozumie moje pobudki. Po odejściu z moderacji zacząłem być bardzo źle traktowany przez wiele osób. Dodatkowo zabrano mi na TeamSpeak3 rangę Friend, co mnie zabolało, ponieważ mimo kilku ostatnich akcji, zawsze starałem się zrobić dla Skyblocka wszystko co mogłem pozytywnego. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to było zapowiedziane a nie, że się pojawiam nagle bez rangi (nawet bez "gość" czy "zarejestrowany"). Nade złe wszystko usłyszałem podczas rozmowy z Administratorem, że mogę być "co najwyżej znajomym", co mnie zabolało na tyle, żeby dopuścić się ponownego złamania regulaminu. Później, przyznam szczerze, byłem zadowolony z otrzymania bana, bo w końcu udało się w większości osiągnąć swoje cele, jednak było to zachowanie co najmniej lekkomyślne.

Teraz, gdy minęło od nałożenia bana wiele tygodni widzę, że zdążyłem się zżyć z tą społecznością, więc byłoby miło wejść na Skyblock legalnie, bo przecież aktualnie nie mam zamiaru niszczyć serwera - przepełniają mnie pozytywne uczucia i emocje wręcz... Aktualnie siedzę całymi wieczorami i nocami na TeamSpeak3 tej serwerowni, więc mam kontakt z jakąś garstką graczy, którą wcześniej poznałem. Myślę, że się bardzo dobrze dogadujemy. Ponadto mimo bana i doświadczenia niezbyt przyjemnych rzeczy nadal staram się pomagać graczom, którzy potrzebują pomocy z serwerem i akurat znajdują się na tym kanale co ja. Myślę, że to wystarczy, by udowodnić, że intencje mam dobre. Chcę sobie tylko raz na jakiś czas wejść i zobaczyć co słychać "na starych śmieciach".

Ostatnią sprawą, do której należy się odnieść, jest moje zachowanie na czacie, dzięki któremu w ogromnym stopniu duża część osób chciała na mnie coś znaleźć, bym dostał bana. Specjalnie zmieniłem nick na "xxMinio", by nie przynosić wstydu serwerowi, że moderacja (nawet była) zachowuje się w naganny sposób. Jest taka niepisana zasada, która głosi, iż każdy, kto był w moderacji, dostaje "boost" do poziomu toksyczności. Zresztą kilka osób z aktualnej i zarazem byłej musi to przyznać. Ale to, moim zdaniem, nic złego. Po prostu człowiek po 650h pilnowania porządku potrzebował się wyszaleć. :) Teraz byłbym na pewno spokojniejszym chłopcem, jednak nie mogę obiecać, że nie puszczałyby mi wodze czasem. Ot, taka natura.

Zbierając wszystkie części wypowiedzi w całość: Uważam, że zasługuję na zdjęcie bana, ponieważ, jak to sam Medson podczas jakiejś zwykłej rozmowy stwierdził, że "nie było to nic uderzającego w serwer" oprócz ukazania bugu, o którym i tak wie każdy, kto gra dłużej niż trzy dni. Gdyby zależało mi naprawdę na zniszczeniu tego serwera, to nie bawiłbym się w jakiś niewinny napis na czacie, a zacząłbym niszczyć całą edycję. Jednak uważam, że przez kilka ataków na moją osobę przez X osoby serwer nie powinien cierpieć, ponieważ gra jest tutaj w miarę przyjemna (kolorki s5 = gra bardzo przyjemna hehe). Dlatego też proszę Ciebie, drogi Nidaract_oof (chociaż tak właściwie, to nie wiem do kogo mam się bezpośrednio zwracać) o wpisanie /unban xxMinio i życie dalej w zgodzie. :)

4. Nick banującego: nidaract_oof [wykonawcy podrzędnych banów wymienieni w punkcie drugim]

5: Screen z info o banie: Postarałem się przepisać jak najdokładniej pamiętam wszystkie bany, jednak pamięć ulotna a i nie robiłem im screenów. Miałem jedynie ban Yuksona, jednak dwa dni temu dokonałem całkowitego wyczyszczenia dysku C:, na którym się on znajdował.

• Lubię to 3

Wspólną decyzją większości obecnych członków Administracji, którzy znają sytuacje uznaliśmy, że na tej edycji unbana nie dostaniesz.

Zamykam.

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
  • Smutny 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore