Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

VermontPolska

[Odrzucone] [Podanie] VermontPolska

Polecane posty

1.Mój nick to VermontPolska.

2.Mam 15 lat.

3.Na serwerze grałem w 2017 roku ,po czym zrobiłem sobie przerwę i wróciłem do skyblocka w marcu 2018. Zrobiłem sobie jeszcze jedną przerwę od kwietnia do początku stycznia 2019.

4.Komendy znam dobrze ,zawsze lubiłem comannd blocki i inne tego typu rzeczy ,ale komendy Helpera i Moderatora znam około 7,5/10.

5.Tak spełniam wszystkie wymagania. Mój mikrofon nie jest najlepszy ale jest sprawny ,planuję zakupić nowy.

6.Mam na imię Kajetan i mieszkam w okolicach Katowic. Jestem osobą bardzo spokojną i sumienną ,bardzo lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać z nimi na różne teamty oraz poznawać ich opinię. Zawsze wykonuję wszystkie moje obowiązki. Trenuję pływanie oraz zajmuję się wilczakami czeskimi (rasa psa) sąsiada. Bardzo nie lubię oszustw i przekrętów ,dlatego brzydzę się cheaterami. Spędzam dużo czasu na serwerze. Mam wiele zainteresowań takich jak zwierzątka ,które kocham lub sport bez ,którego nie wyobrażam sobie życia. Staram się rozwiązywać ,każdy problem ,który napotkam lub ktoś się z nim zgłosi. Spędzam dużo czasu na discordzie pod nickiem _TheWoriusMove_  i na teamspeaku pod nickiem VermontPolska. Myślę ,że podołam roli Helpera i zgram się z obecną Administracją serwera.

Dziękuję za poświęcony mi czas.:) Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.^_^

Na serwerze, discordzie, teamspeaku i forum nie widziałem cię ani razu. 

Podanie napisane w miarę dobrze, jednakowoż te przecinki bolą. 

Jak na razie nie.

Jeżeli chcesz zmienić moje zdanie zapraszam na ts. 

--------------------------------------

Po rozmowie na dsc zmieniam ocenę na duże nie. 

Twój czas na serwerze to całe 48 minut, jestem pod wrażeniem tego wyniku zwłaszcza, że grasz od "początku stycznia" (szkoda, że konto założone jest dzisiaj).

Nie.

Słaba aktywność, nie udzielasz się na chacie, nie widuje na tsie.

Jestem na nie

Powody wymienione powyżej.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore