Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheFoxi

BlitzSG alchemik

Polecane posty

1. Nick w grze: TheFoxi

2. Tryb gry: SuperBlitzSG

3. Opis uwagi: Klasa alchemika jest tam wyłączona od ponad 2 lat (z dopiskiem "tymczasowo" xd). Nie żebym naciskała, bo pisałam już o tym rok temu, ale wypadałoby ją kiedyś włączyć z powrotem. Wiem, że taki, a nie inny, jest zamiar, co potwierdziła sama administracja 2 lutego 2018 roku. Skoro monet nie dostanę, to chociaż klasę zwróćcie w końcu. Nawet nie o monety chodzi. Grałam tą klasą zawsze i nie umiem grać inną (zresztą nie mam monet na inną), więc nie gram wcale.

4. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Uwaga jest o tyle banalna, że nie powinnam w ogóle tego pisać, a klasa powinna zwrócona zostać max tydzień po wyłączeniu. Tymczasem 2 lata czekam i nic. Na początku było 'tymczasowo', rok temu 'wkrótce', więc teraz najwyższa pora dokończyć ekhm- poprawki.

5. Ewentualne załączniki są w załącznikach

alchemik.png

• Lubię to 3
  • Haha 1
  • Zdumiony 1

Propozycja ma sens.Ja tez to zauważyłem xD

Popieram, też swego czasu inwestowałam w alchemika.
Później padło na hazardzistę, niemniej jednak miło by było móc znów zagrać dawną klasą. ;)

Ciekawe tylko czy administracji chce się zwracać uwagę na takie coś...

Jestem na tak

• Lubię to 1

No jezeli klasa ma byc caly czas wylaczona to lepiej ja usunac i oddac monety wszystki.

Na tak.

• Lubię to 1

Myślę, że przydałoby się wreszcie włączyć to klasę. Ponieważ bez sensu jest to że jest ona wyłączone przez tak długi okres.

jestem na tak.

Ostatnio grając na sbsg, gracz wylosowal tą klasę, i wydaje mi się, że mikstura siły powinna zniknąć z tej klasy, bo jest za dobra, ale reszta propozycji, Spoko. 

Sam posiadałem Alchemika na maksymalnym poziomie ulepszeń. Kiedy klasa została wyłączona zostałem tak naprawdę z niczym i musiałem zacząć zbierać wszystko od nowa, co było żmudne, ale opłacalne, bo aktualnie w tym momencie posiadam 3 inne klasy na siódmym poziomie.

Chciałbym jeszcze zagrać zbalansowaną wersją tej klasy, bo była zdecydowanie zbyt OP w porównaniu do innych.

Klasa pewnie i tak by wróciła do obrotu, bo myślę, że Administracja o niej nie zapomniała, ale co do propozycji to jestem na Tak

Nie zapomnieliśmy o tej klasie, aktualnie klasa nie ma szans szybkiego powrotu. Powód? Są rzeczy ważne i ważniejsze, wszystko będzie miało swoje 5 minut.

Zamykam.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore