Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Afri12

Unban (choć nie do końca)

Polecane posty

Co tu kryć? Wszyscy mnie znają i pamiętają moją historię. Jednak pora wziąć wszystko w swoje ręce.

Nie dam teraz spokoju, bo irytuje mnie to, że wszyscy pamiętają mnie starą i wcale nie mają ochoty zmienić podejścia.

Powiem wprost. Dostałam blacklistę dwa lata temu. Trochę dawno, nie? Na początku jakkolwiek jeszcze walczyłam o swoją reputację... Potem przestałam. Dałam całkowity spokój. (Pamiętacie, nie?)

Ostatnio zmieniłam premium i wróciłam z nickiem Afri12. Grałam N O R M A L N I E. Zgłaszałam osoby, które łamały regulamin. Nawet startowałam na kid moda, udało się dojść do etapu „zgłoś się na rozmowę”. 

Dostałam znowu bl.

Postaram się ponownie. Georger zna wytłumaczenie wcześniejszego zachowania. Mam nadzieję, że przekazał.

Dajcie mi chociaż szansę na rozmowę. ;) Wtedy wszystko wytłumaczę i może jednak zmienicie zdanie co do mnie.

1. Nick z gry: Afri12
2. Data otrzymania bana: Oj dawno, bardzo dawno. Dwa lata minęły od pierwszego bana, a zarazem blacklisty.
3. Screenshot z informacją o banie: To jest po prostu blacklista. Kojarzycie.
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Zachowałam się jak dziecko, którym byłam. (Całość wytłumaczenia mogę wysłać prywatnie, bo nie chcę, by GRACZE wiedzieli o przyczynach.)
5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: To również wolałabym prywatnie (w większości). Uważam, że dwa lata to dużo, zwłaszcza że moja osobowość się zmieniała, bo jestem w wieku, że jeszcze się ona kształtuje. (To też w skrócie. Wolałabym to wszystko załatwić przez chociażby TeamSpeak3, bo na żywo będzie łatwiej tłumaczyć. Ewentualnie wiadomości prywatne na forum, by osoby trzecie nie miały wglądu.)

Edytowano przez Afri12
  • Haha 1
  • Smutny 3

Mało kto cie już zna i mało kogo obchodzi twoja historia, twoje prywatne problemy nikogo z nas nie interesują i nie interesowały.
Ban nadany słusznie, każde kolejne konta nadal będą banowane.

Na Cubegame blacklista zostaje do samego końca i nie będzie zdjęta.

Żegnam.

• Lubię to 2
  • Dzięki! 1
  • Smutny 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore