Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcinkrzys

[PODANIE] krzysiu10909

Polecane posty

1. Nick w grze:krzysiu10909
2. Wiek:15 lat 
3. Opisz siebie:

Witam mam na imię Marcin . Ogólnie mam zainteresowania takie jak piłka nożna , koszykówka nieraz siatkówka. Lubię siedzieć długi czas na komputerze głównie gram w Minecrafta rzadko co w inne gry .Mam bardzo fajne poczucie humoru  (oczywiście w pozytywnym znaczeniu) Lubie pomagać jestem miły i również żeby mnie wkurzyć czeba się postarać ,jestem spokojnym człowiekiem . Często słucham muzyki głównie rap nieraz disco polo. Lubię posłuchać kawałów na YT wieczorkiem przed spaniem. Lubię wychodzić  na długie spacery z moim ukochanym pieskiem (Teraz jest zimno wiec na długie spacery to tak średnio )            4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę ? 

Moim zdaniem stawił bym czoło randze KidMod  . Kiedy widzę Echhhh kiedy często widzę tzw.Cheatera nie mogę zawile zrobić mogę zgłosić na Ts'ie lub Forum i tak zgłaszam , najczęściej na Ts'ie. Jestem ogarnięty w tych sprawach np. Komęd moda czy na ts.                                                          5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Gram od 2017 roku dzisiaj miałem nową rejestracje na konto premium. Tak  to  gram codziennie po 3-4 godz jakbym zdobył stanowisko zmieniło by się to o wiele (o godz)

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Minimum  z 4 godz ale nieraz może mniej szkoła i obowiązki domowe *PIESEK* .Z aktywnością nie będę miał żadnego problemu. Pozdrawiam serdecznie .Podanie pisałem sam jak potrafię liczę na pozytywne rozmyślenie mojego wpisu.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak

• Lubię to 1
  • Haha 1

Wygład jak i błędy w podaniu niezbyt fajnie wyglądają, po części to zależy od tego czy zaprosimy chociaż na rozmowę.

Zaryzykuję, kierunek rozmowa.

Nie przekonałeś mnie, nie.

• Lubię to 1
  • Smutny 1

Może podanie jest dosyć treściwe, ale te błędy to są zdecydowanie do poprawy i dobrze o Tobie nie świadczą.

Zapraszam na rozmowę.

Nie jestem przekonany co do Twojej kandydatury, w moim odczuciu Twoja wiedza na temat serwera jest niewystarczająca.

Jestem na nie.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore