Skocz do zawartości
imxkara

[Odrzucone][PODANIE] imxkara

Polecane posty

1. Nick w grze:
imxkara
         2. Wiek:
14
         3. Opisz siebie:
 Jestem Karolina, mam 14lat i mieszkam w małym mieście w Małopolsce. Uczęszczam do Szkoły Podstawowej i chodzę do 7 klasy, interesuje się grafiką komputerową i chciałabym iść na Studia Graficzne, w wolnym czasie jeżdżę na rowerze i uprawiam sport. Ciężko jest mi ocenić swój charakter, ale moi koledzy/koleżanki raczej mnie oceniają jako osobę sympatyczną, przyjacielską i zawsze uśmiechnietą. Ja sama oceniam siebie jako leniwą na swój sposób osobę (oczywiście posiadam wiele innych dobrych cech) lecz z wielką chęcią pomagam każdemu kto potrzebuje pomocy i nikogo nie zostawię na pastwę losu. Bardzo lubię grać w gry komputerowe i słuchać muzyki, aczkolwiek uwielbiam także uprawiać sport.
         4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?
 Chciałabym zostać członkiem administracji tego serwera, ze względu na to, że nie przeklinam oraz nie oszukuje graczy. Jestem gotowa do wszelkiej pomocy graczom, a jako kid moderator zawsze będę starać się pełnić moje obowiązki jak najlepiej. Na serwerze spędzam bardzo dużo czasu, dziennie można określać go w godzinach.
Chciałabym poprawić kulturę graczy na czacie oraz atmosferę. Z pewnością karałabym graczy za wszelakie naruszenia regulaminu, a także, jak już wspomniałam powyżej, pomagałabym graczom.
          5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?
Na serverze gram od prawie 2lat. Zaczełam na nim grać od razu po kupnie mc premium.
Dokładna data to: 05.04.18
          6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?
Mogę nawet po 1,5h dziennie. Napewno od 1 do 3h.
          7. :
Discord: tak/nie
TeamSpeak3: tak/nie
Sprawny mikrofon: tak/nie
 Mutacja: nie mam :3
8. Czy posiadasz konto premium:
tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może)

• Lubię to 2
  • Haha 2
  • Smutny 1

Spróbujemy, zgłoś się na rozmowę.

28.02 - brak zainteresowania, nie.

• Smutny 1

Zapraszam na rozmowe

• Zdumiony 1

Zapraszam na rozmowę ;)

Czekam, czekam i doczekać się nie mogę, brak zainteresowania - nie.

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

• Dzięki! 1

Nie zapowiada się źle...

Zapraszam na rozmowę.

• Lubię to 1

Kierunek rozmowa.

Brak zainteresowania procesem rekrutacji - po co pisałaś podanie w takim bądź razie?!
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore