Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JANTEQ

[Przyjęte][Podanie] JANTEQ

Polecane posty

1. Nick w grze: JANTEQ

2. Wiek: 14

3. Opisz siebie: Siemka! Na imię mi Antek, aktualnie chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej Słyszałem, że nauczyciele opisują mnie jako uczynnego, sumiennego i odpowiedzialnego ucznia. Może to trochę aroganckie ale sam uważam się za odpowiedzialnego i godnego uwagi chłopca. W przyszłości chciałbym studiować na AWF, ponieważ moim głównym zainteresowaniem jest sport. Gram głównie w siatkówkę, ale w inne gry także. Wracając do siatkówki uczęszczam do klubu UMKS KĘCZANIN KĘTY od 3 lat! A tak ogólnie to jestem miłym i grzecznym chłopakiem (ale tak jak każdy czasami coś nabroje). Lubię poznawać nowych ludzi i zawierać z nimi przyjaźń. Zawsze jestem chętny do pomocy i sprawia mi to radość, zapomniałem też wspomnieć że jestem lektorem w kościele parafialnym, więc wytrwałość i cierpliwość to u mnie podstawa.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? 

Poniewaz granie na Cubegame.pl sprawia mi przyjemność a jeszcze większą przyjemność sprawiła by mi mozliwość ukarania graczy ze wspomaczaczami czy też nie przestrzegajacych regulaminu, a tak jak wspomniałem wyżej lubię pomagać i zawsze jestem chętny do jej udzielenia.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?Prawdopodobnie od 2016 na jakimś koncie non-premium. Na moim koncie, na którym obecnie gram moja rejestracja wypadła na 2017.10.17 lecz po zakupie premium wymagałem przerejstrowania i na koncie premium gram od 08.02.2019

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Tak od 1-3 h dziennie

7. Discord: Jasne    

TeamSpeak3: Pewnie    

Sprawny mikrofon: Jak najbardziej    

Mutacja: Myślę że tak

Czy posiadasz konto premium?  Oczywiście

I na koniec coś ode mnie: Bardzo dziękuję że przeczytałes moje podanie i myślę że nie zmarnowałen Twojego czasu

Pozdrawiam Antoni

Zgłoś się na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Kierunek rozmowa

Jestem na TAK

Zapraszam na rozmowę.

Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę;)

Powiem tyle... Nie było aż tak źle. Jestem na TAK

Nie będę czekać wiecznie. Twoja postawa utwierdza mnie w przekonaniu, że Ci totalnie nie zależy.
Ocena negatywna.

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła bardzo płynnie i bez zarzutu.

Jestem na tak.

Przed wystawieniem oceny, chciałbym z Tobą zamienić parę słów, dlatego zapraszam Cię na rozmowę.

Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Znajomość cheatów jest do poprawy, ale tak to nie mam żadnych przeciwwskazań do Twojej osoby.

Jestem na Tak!

Nie mam zastrzeżeń co do rozmowy, odpowiedzi krótkie i na temat a więc ocena też taka będzie - Tak ;)

Zapraszamy na Etap 2, przygotuj się dobrze.

Etap 2 zakończony powodzeniem.

Podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore