Skocz do zawartości
Grucha699

[Odrzucone] [Podanie] Grucha699

Polecane posty

1. Nick: Grucha699

2. Wiek: 16 , w grudniu będzie 17 :)

3. Jak długo grasz na serwerze? Moja pierwsza przygoda z serwerem rozpoczęła się pod koniec 15 edycji (Pod innym nickiem, gdyż nie posiadałem premium). Trochę na początku 16 edycji (Około 2 tygodnie), przestałem grać przez pół roku i wróciłem na koniec aktualnej edycji. (Gram około miesiąc na aktualnej edycji)

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7 (Komend moda można się douczyć)

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, tylko na początku września podpadłem paru adminom i mogę posiadać parę wpisów lecz mam nadzieję że to nie problem.

6. Opisz siebie: Mam na imię Kacper , aktualnie mieszkam w Irlandii już ponad 5/6 lat , chodzę do liceum ogólnokształcącego (Tutaj jest gimnazjum i liceum razem (3 klasy gimnazjum , 3 liceum i później koniec i do pracy :c )) możliwe że przeprowadzę się do Polski na dalszą naukę ponieważ poziom nauczania w tutejszych szkołach jest zadziwiająco niska. (Nie trzeba się uczyć aby zdać) W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oczywiście jeżeli jest to możliwe ponieważ mieszkam w malutkim miasteczku i potrzeba samochodu aby się spotkać. Uprawiam parę sportów: Hurling (Irlandzki sport) , Piłka nożna oraz trochę kickboxing (Dopiero Zaczynam), Czasami gdy się nudzę próbuję się nauczyć jak programować (Bez pomocy), Gram na serwerze, Oglądam anime/seriale. Jak widać po podaniu jestem osobą energiczną , próbującą robić nowe rzeczy (Jeżeli jest to możliwe) , pomocną , Lubiącą się dużo śmiać i pozytywną :). Mam nadzieję że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone :)_    

• Lubię to 2

Znam, kojarzę z serwera - jestem na TAK.

• Lubię to 1

Kazdy zna, kazdy kojarzy. 

TAK

• Lubię to 1

Miejmy nadzieję że solidnie przygotujesz się na drugi etap.

Ocena pozytywna.

• Dzięki! 1

Plusy (+)

Bardzo dobrze cię znam z serwera

Jesteś pracowity :ph34r:

Nieraz gadaliśmy na ts3 i wydajesz się spoko osóbką 

Aktywność na serwerze spoko

Często pomagasz na czacie

Historia czysta :D

Minusy (-)

<to tyle xd> 

Oczywiście że na TAK

• Lubię to 1

Znam cię dobrze z serwerka i przypomina mi się troche akcji z twoim udziałem.

NIE

Podanie w porządku, często widzę Cię online, lecz rzadko kiedy pomagasz graczom. Konto na forum tylko dla podania a na ts Cię nie widzę.

Na NIE

W związku ze spełnieniem wymagań formalnych oraz uzyskaniem poparcia przynajmniej 2 moderatorów, informujemy:

Zakwalifikowałeś się do II etapu rekrutacjigratulacje!

W związku z powyższym, zapoznaj się z wytycznymi opisanymi w tym temacie:

https://skyblock.pl/index.php?/topic/66157-informacje-drugi-etap-rekrutacji/

Drugi etap odbędzie się w najbliższą Niedzielę (03.03.2019r.) o godzinie 18:30. Zarezerwuj sobie ok. 2-3h czasu wolnego.

Gratuluję i życzę sukcesów! ^_^

Dziękujemy za udział w drugim etapie rekrutacji na Helpera.

Niestety, zgodnie z listą osób zdyskwalifikowanych w czasie jego trwania, Twoja kandydatura zostaje oddalona.

Życzymy powodzenia w przyszłości!

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore