Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomekk

[UB] Tomekk

Polecane posty

1. Nick na serwerze ts3: Tomekk (podczas otrzymywania kary "tome iks dee (spie))
2. Powód otrzymania bana: Łamanie Regulaminu i ignorowanie polecen ~Dzik
3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: 
4. Nick osoby banującej: Dzik
5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? Na wstępie chciałbym odnieść się do samej rozmowy z wyżej wymienionym ssakiem, mianowicie wykonałem Twoje polecenie ([url=https://pastebin.com/raw/2mKvrpN6]patrz tutaj[/url]). Jak widać zmieniłem swoją nazwę użytkownika, gdy o to poprosił, więc gdzie tutaj ignorowanie poleceń, hm? Następną rzeczą jest to, że fraza "iks de" jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach i wasz administrator nie ma zastrzeżonego prawa do niej, więc nie widzę nic złego w posiadaniu jej również i w mojej nazwie. Moim zdaniem przedstawiciel z rodziny świniowatych szukał problemu na siłę, śmiem twierdzić, że podszedł do sprawy bardzo źle i zamiast wytłumaczyć mi dokładnie w czym jest problem - po prostu mnie zbanował. Dodam jeszcze, że sam Pan "iks de" nie zwrócił mi uwagi. Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru. 

• Lubię to 1
  • Haha 1
  • Smutny 4

To może wypowiem się tym razem ja, skoro pośrednio brałam udział w tym wszystkim.

16 minut temu, Tomekk napisał:
 Na wstępie chciałbym odnieść się do samej rozmowy z wyżej wymienionym ssakiem
Moim zdaniem przedstawiciel z rodziny świniowatych szukał problemu na siłę

Że co? Oczekujesz od nas zrozumienia i akceptacji pewnych zachowań a o MOIM moderatorze wypowiadasz się w ten sposób?

Jak widać zmieniłem swoją nazwę użytkownika, gdy o to poprosił, więc gdzie tutaj ignorowanie poleceń, hm?

Skoro zmieniłeś nick, to dlaczego bana masz na nicku ""tome iks dee (spie)"?

Następną rzeczą jest to, że fraza "iks de" jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach i wasz administrator nie ma zastrzeżonego prawa do niej, więc nie widzę nic złego w posiadaniu jej również i w mojej nazwie.

Regulamin wewnętrzny od czegoś jest.
"Iks de" możesz również zapisać w formie "xD" - ale Ty postanowiłeś użyć AKURAT PRZYPADKIEM tej pierwszej formy. Chcesz oszukać siebie czy nas?
Trochę żenada, że muszę Ci tłumaczyć takie podstawowe kwestie, ale zarówno ja, Ty, Gacek jak i Dzik wiemy, kto przesiaduje na TS z nickiem "iks de [śpie]"

Zanim odrzucę tę śmieszną prośbę dodam jeszcze, że Dzik przychodząc do mnie po radę w ogóle nie miał w planach dawać Ci bana. Sam go sobie załatwiłeś tym żałosnym prowokowaniem, które zresztą Dzik zacytował w prośbie o UB u Twojego kumpla ;)

Więc w gwoli ścisłości - odrzucam.

• Lubię to 1
  • Smutny 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore