Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacus

[Dzik][UnBan vol. 2] Gacek

Polecane posty

1. Nick na serwerze ts3: Gacek wówczas ǝp sʞᴉ

2. Powód otrzymania bana: "(Łamanie Regulaminu  ~Dzik)" 

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: https://imgur.com/a/eoBMthH

4. Nick osoby banującej:  Dzik

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? 

''• Podszywanie się pod użytkowników/administrację ⟶ Ban do permanentnego''

Nie rozumiem dlaczego powód bana jest właśnie taki, nie łamałem wtedy żadnego z punktów regulaminu, więc stwierdzam że chodziło panu Dzikowi o właśnie ten.

Otóż nie... nie podszywałem się pod żadnego z członków administracji ani żadnego użytkownika. Dostałem bana zaraz po moim koledze Tomku, który również posiadał w nicku tę frazę.

W żaden sposób nie podszywałem się pod administratora Darkusia, w nicku wpisałem tylko emotikon słowie, a to już chyba nie jest karane. Nie chodziłem po żadnym kanale i nie mówiłem, ani do nikogo nie pisałem wiadomości, że jestem administratorem. Nie wprowadziłem żadnego z użytkowników w błąd, więc jak mogę dostać bana za takie coś? Tym bardziej, że nick był odwrócony do góry nogami i w odbiciu lustrzanym, co na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina nicku administratora. Na teamspeaku można znaleźć parę osób, które mają identyczne nicki, jednak nie widziałem żeby kiedykolwiek były banowane.  https://www.miejski.pl/slowo-iksde

Zapraszam do dyskusji, pozdrawiam Gacek.

Cytat

1. §5.4. Podszywanie się pod użytkowników/Administrację (w tym posiadanie prefixów [Mod] [Admin] przed nickiem/w nazwie kanału tymczasowego lub prywatnego) jest zabronione. - to jest punkt, który złamałeś
2. • Podszywanie się pod użytkowników/administrację ⟶ Ban do permanentnego oraz • Prowokowanie/denerwowanie administracji ⟶ Ban do 14 dni, recydywa: Ban do permanentnego - to są punkty, za które wyrwałeś bana.

- Nie... to nie jest punkt, który złamałem, bo jak wyżej napisałem nie podszywałem się pod Darkusia w żaden sposób, a to że używam emotikony której on, to już jest czysty przypadek i zbieżność emotikonów. Na teamspeaku jest inny ''Gacek'' i jakoś nie widziałem, żeby był on ukarany czy też ja, chociaż według Waszego taryfikatora jeden z Nas powinien być ukarany. 

Cytat

Wyjaśnię Ci teraz sytuację z punktu widzenia mojego oraz administratorki, która zresztą sama poleciła mi Was zbanować. Twój kolega siedział z nickiem iks de już dłuższy czas - dostawał za to ostrzeżenia i prośby o zmianę nicku. Nie dość, że zignorował moje wiadomości to mało tego we dwóch postanowiliście sprowokować mnie Waszymi nickami. Przykład:

Na tym polega konflikt, że zawsze są dwie strony, i każda z nich widzi to inaczej. Nie wiedziałem o co chodziło, bo wbiłem żeby pograć z Tomkiem i nic mi nie mówił. Nie dostałem też wcześniej żadnego kicka, ani upomnienia słownego czy też w wiadomości pw, także skąd mogłem wiedzieć że tak nie mogę robić?  Nikogo nie prowokowałem, przynajmniej takiego nie miałem zamiaru.

Proszę nie zamykać od razu wątku. Pozdrawiam, Gacek.

• Smutny 1

Szkoda mojego czasu. Twoja pierwsza prośba już została rozpatrzona. Nie mamy obowiązku Ci się ze wszystkiego tłumaczyć, tym bardziej po raz drugi.

Dostałeś już jedną odpowiedź, leci blokada pisania.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore