Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacus

[Dzik][UnBan vol. 2] Gacek

Polecane posty

1. Nick na serwerze ts3: Gacek wówczas ǝp sʞᴉ

2. Powód otrzymania bana: "(Łamanie Regulaminu  ~Dzik)" 

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana: https://imgur.com/a/eoBMthH

4. Nick osoby banującej:  Dzik

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana? 

''• Podszywanie się pod użytkowników/administrację ⟶ Ban do permanentnego''

Nie rozumiem dlaczego powód bana jest właśnie taki, nie łamałem wtedy żadnego z punktów regulaminu, więc stwierdzam że chodziło panu Dzikowi o właśnie ten.

Otóż nie... nie podszywałem się pod żadnego z członków administracji ani żadnego użytkownika. Dostałem bana zaraz po moim koledze Tomku, który również posiadał w nicku tę frazę.

W żaden sposób nie podszywałem się pod administratora Darkusia, w nicku wpisałem tylko emotikon słowie, a to już chyba nie jest karane. Nie chodziłem po żadnym kanale i nie mówiłem, ani do nikogo nie pisałem wiadomości, że jestem administratorem. Nie wprowadziłem żadnego z użytkowników w błąd, więc jak mogę dostać bana za takie coś? Tym bardziej, że nick był odwrócony do góry nogami i w odbiciu lustrzanym, co na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina nicku administratora. Na teamspeaku można znaleźć parę osób, które mają identyczne nicki, jednak nie widziałem żeby kiedykolwiek były banowane.  https://www.miejski.pl/slowo-iksde

 

Zapraszam do dyskusji, pozdrawiam Gacek.


Cytat

1. §5.4. Podszywanie się pod użytkowników/Administrację (w tym posiadanie prefixów [Mod] [Admin] przed nickiem/w nazwie kanału tymczasowego lub prywatnego) jest zabronione. - to jest punkt, który złamałeś
2. • Podszywanie się pod użytkowników/administrację ⟶ Ban do permanentnego oraz • Prowokowanie/denerwowanie administracji ⟶ Ban do 14 dni, recydywa: Ban do permanentnego - to są punkty, za które wyrwałeś bana.

- Nie... to nie jest punkt, który złamałem, bo jak wyżej napisałem nie podszywałem się pod Darkusia w żaden sposób, a to że używam emotikony której on, to już jest czysty przypadek i zbieżność emotikonów. Na teamspeaku jest inny ''Gacek'' i jakoś nie widziałem, żeby był on ukarany czy też ja, chociaż według Waszego taryfikatora jeden z Nas powinien być ukarany. 

 

Cytat

Wyjaśnię Ci teraz sytuację z punktu widzenia mojego oraz administratorki, która zresztą sama poleciła mi Was zbanować. Twój kolega siedział z nickiem iks de już dłuższy czas - dostawał za to ostrzeżenia i prośby o zmianę nicku. Nie dość, że zignorował moje wiadomości to mało tego we dwóch postanowiliście sprowokować mnie Waszymi nickami. Przykład:

Na tym polega konflikt, że zawsze są dwie strony, i każda z nich widzi to inaczej. Nie wiedziałem o co chodziło, bo wbiłem żeby pograć z Tomkiem i nic mi nie mówił. Nie dostałem też wcześniej żadnego kicka, ani upomnienia słownego czy też w wiadomości pw, także skąd mogłem wiedzieć że tak nie mogę robić?  Nikogo nie prowokowałem, przynajmniej takiego nie miałem zamiaru.

 

Proszę nie zamykać od razu wątku. Pozdrawiam, Gacek.

  • Smutny 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mojego czasu. Twoja pierwsza prośba już została rozpatrzona. Nie mamy obowiązku Ci się ze wszystkiego tłumaczyć, tym bardziej po raz drugi.

Dostałeś już jedną odpowiedź, leci blokada pisania.

  • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×