Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szymmi98

Skarga na ThedanerCat

Polecane posty

Byłem wielokrotnie prowokowany przez ciebie, jesteś w stanie to potwierdzić? Moim zdaniem Warn był słuszny a mute dostałeś od Console.

• Lubię to 3

Warn słuszny? Bo koleś napisał, że też kupi spawner i ether? No to coś Ci się chyba w głowie poprzestawiało.
To skarga jest słuszna a nie warn :)

Majcon, jeśli będziesz miał coś wartościowego do dodania to wtedy napisz, nie znasz sytuacji a ja nie czuje obowiązku żeby każdemu się tłumaczyć.

• Lubię to 1

The danger ale taka jest prawda a na do tatek na serwie mówisz ze mam jakies haxy to jest normalne zachowanie administracji ze wyzywa graczy i daje warny ze wykupuje mu się ether ? 

Szkoda że screen jest tylko tego fragmentu chatu, bo wyżej działo się sporo istotnych dla tej sprawy rzeczy.

Nie widzę powodu dla warna w tej sytuacji, jako że było to po prostu przekomarzanie i tworzenie konkurencji.

TheDangerCat chciał kupić spawnery/ether, szymmi98 podbijał cenę na przekór Dangerowi, po czym sam ją zwiększył, a cała sytuacja się powtórzyła.

Po kilku razach wyszła z tego delikatna wymiana słowna, którą Danger potraktował jako prowokacje.

Moim zdaniem zachowanie żadnej ze stron nie było w pełni na miejscu.

Tulipanov, dokładnie tak było, kontaktowałem się z szymim i mówił że wszystko ok po czym napisał  skarge

Rozumiem osobisty uraz do Dangera, ale jest członkiem Administracji i ciągłe pisanie na niego skarg niewiele wam da.

Danger - staraj się nie wchodzić w niepotrzebne dyskusje z takimi graczami.

Szymmi - sam prowokowałeś, więc nie dziw się, że potem jest jak jest :| Danger wykonuje swoje obowiązki, ale jest nowy, uczy się jeszcze ;)

Skargę odrzucam & Zamykam

• Lubię to 6
  • Haha 2
  • Zdumiony 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore