Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shoci

Problem z połączeniem się z serwerem.

Polecane posty

1. Nick z gry: ch1e
2. Opis problemu: Tak jak w tytule - nie mogę połączyć się z serwerem. 
Niezależnie od godziny, czy to rano, popołudnie, czy wieczór, zawsze mam problem z wejściem na serwer. 
Teleportuje mnie między światami, ładuje teren, a gdy jakimś cudem uda mi się połączyć, gwałtownie ładuje się czat i mnie wywala ponownie do lobby i tak w kółeczko. 
Zmiana wersji na 1.12.2 nie poskutkowała, wciąż jest ten sam problem. 
Internet mam w porządku, na zagranicznych serwerach gram bezproblemowo, zaś ustawienia gry (posiadam OptiFine) mam na prawie najniższe. 
Zresztą, ustawienia opcji gry nie mają tu nic do rzeczy, mogę mieć najwyższe - jest to samo, najniższe - również. 
Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Czy raczej szukaj innego serwera?
3. Screeny(Opcjonalnie): -

Jeśli grasz na koncie premium, to problem może rozwiązać zaktualizowanie lunchera, jeśli jednak grasz na koncie non-premium, problem może rozwiązać kolejno zaktualizowanie lunchera, a później zmiana nicku jeśli zaktualizowanie lunchera nic nie da. 

Ps. Zanim zaczniesz zmieniać nicki, odczekaj mniejwiecej 24h od teraz i spróbuj połączyć się za jakiś czas z serwerem. 

@YuksoN,

gram na koncie premium, launcher aktualizuje mi się automatycznie. Niestety chyba nie o to chodzi.

To poczekaj do jutra i wtedy spróbuj zmienić nick. Jakby problem dalej nie ustępował to zapraszam na discorda do mnie na pw. YuksoN#3174

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore