Skocz do zawartości
xXerek

[Odrzucone][Podanie] xXerek_

Polecane posty

1. Nick w grze: xXerek_

2. Wiek: 16

3. Opisz siebie: Cześć! Nazywam się Adrian. Pochodzę z województwa Mazowieckiego, nie daleko Warszawy. Uczę się w Technikum w pobliskim mieście. Z osoby jestem miły, pomocny i radosny. Lubię poznawać nowych ludzi przez internet jak i przez zycie. Moim zainsteresowaniem jest koszykówka i e-sport. Personalnie koszykówka jest moim największym zainsteresowaniem. Ponieważ lubię w nią grać, jak i trenować. Jak dorosnę chciałbym zostać informatykiem i sportowcem. W skrócie jestem miły, radosny, spokojny i pomocny. Lubię pomagać jak i pracować w grupie. 

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym otrzymać rangę ponieważ myślę że nadaję się na role bycia KidModeratorem. Pomaganie, banowanie daję mi dużą przyjemność ponieważ wiem że pomagam i wiem że lubię to robić.

5. Od kiedy aktywnie gracz na serwerze? Raczej od około 2015 roku, ale na starym koncie (Reziner). Teraz na moim koncie (xXerek_) od około Świąt 2018 roku

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Jestem w stanie poświęcić 3-5 godzin na serwer codziennie.

7. Discord: Tak

TeamSpeak3: Tak

Sprawny mikrofon: Tak

Mutacja: Tak

Czy posiadasz konto premium? Tak.

Napisałeś te podanie bo zauważyłeś komunikat? Takich to uwielbiam szczególnie, że nie mają aktywności..

Nie.

Brak aktywności dyskwalifikuje Cię z możliwości zostania KidModeratorem. Jestem na nie.

Brak spełnionych wymagań - jestem na nie.

Aktywność to jedno z wymagań, na które zwracamy szczególną uwagę podczas weryfikacji podań.
By w ogóle próbować swoich sił w procesie rekrutacji należy nieco więcej czasu spędzić na serwerze oraz nieco bardziej go poznać.
Ocena negatywna.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore