Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Haysoffy

Problem z zakupem rangi svip

Polecane posty

Piszę po raz 2 dlatego że nie uzyskałem wystarczającej pomocy. Nie mogę zakupić svipa i inne rzeczy które kosztują więcej niż 10zl. Odblokowane smsy premium, limit ustawiony na 100zl a w tym miesiącu nie wydałem jeszcze ani grosza. Problem jest już od 3 dni. W niedzielę jakiś gracz napisał do mnie ze kupowanie za sms jest wyłączone tymczasowo. Operator Orange. Po wprowadzeniu numeru telefonu wyskakuje error:wł wewnętrzny błąd serwera. Jeśli nie uda się tego naprawić to chce spytać czy byłaby taka możliwość że kupiłbym 2x range VIP i zamienilibyscie na svipa? 

Owszem, jest taka możliwość.

Zakup 2x rangę i daj mi znać na discordzie Medson#4307 jak to zrobisz, wysyłając potwierdzenie płatności.

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore