Skocz do zawartości
Medson

[KONKURS] Katedra - Zgłoszenia

Polecane posty

Drodzy Gracze!

Jak zdążyliście zauważyć (o ile czytacie naszego FanPage) - w ostatnim czasie ogłosiliśmy konkurs na zbudowanie katedry. Tematyka, wykonanie i architektura/styl - dowolne. Wszystko zależy od waszej wyobraźni! Postanowiliśmy lekko wydłużyć czas trwania eventu. Zapisywać można się do poniedziałku tj. 13.05.2019. Wyniki pojawią się kilka dni później. Aby zapisać się wystarczy napisać w tym temacie posta według poniższego wzoru:

1. Twój nick
2. W ile osób wykonywaliście pracę? (Dozwolone max 3).
Jeśli wykonywałeś razem z kolegami - wpisz tutaj ich nicki.
3. Koordynaty pracy (X/Y/Z)
4. Ewentualne uwagi

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody! Pierwsze miejsce otrzyma aż 60 PLN do podziału do wykorzystania w naszym sklepie serwerowym - ItemShop. Szykujcie się więc na zakupy w naszym sklepiku :wub: Drugie miejsce otrzyma 30 PLN w sklepie, a trzecie miejsce 20 PLN. Dodatkowo wyróżnimy kilka prac, które otrzymają nagrody bezpośrednio na serwerze.

Powodzenia!

Mój nick to DamianCr7

Pracę wykonywałem samemu

Koordynaty X : 14226 Y : 83 Z : 15376 Uwagi :  Kościół można przekrztałcić ( w chwili obecnej jest on cywilny ) mogę dobudować krzyż i będzie katolicki.

1. Mój nick: GreyCob69
2. Projekt budowli jak i jej wykonanie jest moim dziełem
3.Kordy: -7602 161 2757
4. Projetk katedry ( wykonanej w stylu japońskim, jest częścią naszego dużego projektu) praca nad nia pochłonęła dużo czasu oraz duży wkład materiałów.

POZDRAWIAM :D

Podsumowanie konkursu

I miejsce: Adrian74

II miejsce: FraseLoL

III miejsce: TheKurakPL

Poniżej możecie zobaczyć pracę wykonaną przez Adrian74 (samodzielnie!)
Po odbiór nagród zapraszam na discord: Medson#4307

image.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore