Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick: xjoker123

Jak długo grasz na serwerze?: NA serwerze gram 2 lata.Miałem rangę Moderatora na skyblocku.Gram tak od XII edycji więc spokojnie będzie dobrze.

Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda: Ja się odniosę do tego w taki sposób że znam komendy tak 8/10 bo były różne aktualizacje i będę też musiał się też dopytać jakiegoś Moderatora o  bo się bardzo dużo zmieniło po ostatnich aktualizacjach.

Czy spełnisz wszystkie wymagania?: Jak najbardziej tak.

Opisz siebie:A więc tak mam na imię Bartek chodzę do 8 klasy.Moja pasja to granie w piłke nożną z kolegami.Mieszkam w Województwie Łódzkim .Chodzę na treningi w piłkę nożną w wolnych chwilach jeżdże na rowerze oraz gram w gry planszowe i komputerowe.Moje ulubione gry komputerowe to minecraft oraz CS GO.Po ukończeniu 8 klasy wybieram się do technikum logistycznego.Jeżeli chodzi o granie w minecraft a przede wszystkim na tym extra serwerze to jestem ogarnięty.Bardzo lubię grać w tego serwa potrafie nawet na nim 5 godzin spędzić.Na tym serwerze mój ulubiony tryb to sky wars oraz bed wars.jestem bardzo uczciwą oraz dobrą osobą mam dużo cierpliwości ale mam też swoje wady tak jak przecierz większość ludzi.Zawsze jestem otwarty i gotowy na to żeby w ciężkich sytuacjach pomóc graczą bo od tego przecież jest praca Moderatora oraz Helpera.W szkole lubie takie przedmioty jak matematyke,chemie oraz angielski.Nawet dobrze się uczę ale nie aż tak bardzo profesjonalnie jak inni przecież.

Mam nadzieję że podanko się spodoba pozdrawiam gorąco całą Administrację.

Panie. Tu jest SkyBlock, a nie CubeGame. Bedwarsów tutaj chyba nie znajdziesz.

Wzór nie nasz, konto tylko zarejestrowane.

Oczywiście jestem na nie.

Coś chyba nie wyszło :( 

Na nie

Brak znajomości serwera, forum...

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore