Skocz do zawartości
Konrad27270

[Odrzucone] Prośba o rekrutacje na Helpera

Polecane posty

Chciałbym otrzymać range Helpera na serverze SkyBlock.pl ponieważ zauważyłem , że ten server ma słabego antycheta.Mój zanj jest hackerem testował swojego cheta na waszym serverze i okazało sie , że mógł sobie włonczyć nawet gamemode 1 wienc proszę o to żebście mi ją dali to bym pomógł wam w ochronie servera i dopilnuje żeby stał się najlepszy serverze na świecie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Licze na to , że ją dostane:ph34r:

Brak jakichkolwiek informacji o swojej osobie brak wzoru

NIE

Chcesz dołączyć do administracji tylko po to żeby „łapać” cheaterów? 

Brak wzoru jak i aktywności na serwerze oraz na teamspeaku. 

Ocena chyba oczywista - Nie

No dobra, brak wzoru, błędy ortograficzne i interpunkcyjne bolą... Odnosząc się do Twojej wzmianki o cheaterach, śmiem wątpić w prawdziwość tej historii o znajomym. Wspomnę też, że kontrolowanie cheaterów to na pewno nie jest większość obowiązków helpera (poza tym, że helperzy przede wszystkim mają za zadanie ogarniać czat). A poza tym, kim Ty tak właściwie jesteś?

Na nie

Kilka dni temu odszedł od nas Konrad. Musze powiedzieć że bardzo go lubię. Ty też masz na imię Konrad, ale to co sobą reprezentujesz to to jest...

nie

Nie chce mi się pisać to co reszta kadry /. _. / ELO NIE

To podanie świadczy o Twoim podejściu. Ot co.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore