Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lokiblond

Propozycje Hunterowa x7

Polecane posty

1. Nick w grze: Hunterow 
2. Tryb gry: SCB 
3. Nazwa propozycji: Dodanie specjalnej ,,zdolności" dla Vipa na SCB 
4. Opis propozycji: Moja propozycja polega na tym aby dodać VIPą możliwość jednorazowej zmiany klasy podczas rozgrywki, czyli podczas gry dostajesz zmianę postaci
i możesz jej użyć tylko raz. Po użyciu zmieniacz znika lub zostaje zablokowany. 
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Cześć jest to dość specyficzna propozycja i nie liczę na to,że każdemu się ona spodoba ale warto spróbować może wy pomożecie ulepszyć te propozycje.
Sądzę, że nie utrudniało by to jakoś gry, pomogło by Vipą wchodzącym pod sam koniec odliczania dograć mapę a nie,że dostaje jakiegos np: Pająka czy Creepera którymi wygrana
jest prawie nie możliwa więc wychodzi, po stracie klas VIP na pewno zachęciło by bardziej VIPów do gry tam i mieli by z powrotem jakieś udogodnienie. 
6. Ewentulne załączniki: 

Dziękuję za poświęcony czas, proszę bardzo o ocenę, swoje propozycje, które można by dodać. 

Pozdrawiam Hunterow :D

Co do propozycji średnio mi się podoba, ponieważ większość graczy pisze, że przez doublejumpa cg jest pay2win, a jeśli zostanie dodany ten zmieniasz, to będzie jeszcze większy "hejt". Neutral. 

Według mnie zepsułoby to ten tryb. Zresztą i tak można przed startem wybrać klasę.

Jestem na NIE

42 minuty temu, Blay95 napisał:

Według mnie zepsułoby to ten tryb. Zresztą i tak można przed startem wybrać klasę.

Jestem na NIE

Blay czytaj ze zrozumieniem chodzi między innymi o to, że jak vip wbije na starcie areny to nie zdąży wybrać klasy i podczas gry będzie mógł ją zmienić

Ja jestem na TAK :D

Edytowano przez Ender600

5 godzin temu, Ender600 napisał:

Blay czytaj ze zrozumieniem chodzi między innymi o to, że jak vip wbije na starcie areny to nie zdąży wybrać klasy i podczas gry będzie mógł ją zmienić

Ja jestem na TAK :D

O to chodzi? W takim razie robię tak:

Jeżeli to będzie można zmienić 15 sekund po starcie areny to jestem na TAK

Jeżeli to będzie można zmienić w każdej chwili to jestem na NIE

Dobry pomysł.

Jestem na tak

Jeśli zostaniesz 1v1 z kimś i zmienisz klasę na jakąś która niszczy klasę twojego przeciwnika to nie będzie zbyt sprawiedliwe.
Inni gracze będą musieli wziąć pod uwagę zmianę klasy, aż po zmianę playstyle'u.
I to będzie kolejny dodatek przez który gracze bez VIPa będą prawdopodobnie nienawidzić VIPów, przykładem tego jest też wspomniany wcześniej doublejump.

7 godzin temu, Ender600 napisał:

jak vip wbije na starcie areny to nie zdąży wybrać klasy i podczas gry będzie mógł ją zmienić

2 godziny temu, Blay95 napisał:

Jeżeli to będzie można zmienić 15 sekund po starcie areny

W takim wypadku? Może być.

Jak będzie można zmienić w każdej chwili? Solidne nie.

Pomysł słaby...

jestem na NIE

Pomyśl nad czymś innym co może ulepszyć SCB.Czekam na nowe pomysły ;) 

Jakby nie patrzeć propozycja nawet oryginalna, jednak jakbym miał vipa i został sam na sam ze szkieletem mając np. kaktusa, i zmieniłbym się na Enderdragona... Trochę niesprawiedliwe... Właśnie ten tryb polega na przewidywaniu kto wybierze jaką klasę. Niestety na NIE.

Nie przewidujemy wprowadzenia tego typu zmiany na SCB.

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore