Skocz do zawartości
Xo2k18

[Propozycja] Małe Evenciki

Chcesz takie MiniEVENCIKI!??  

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Chcesz takie MiniEVENCIKI!??

• Tak, świetny pomysł! ;)
    • Nie, według mnie to zły pomysł! :(

Polecane posty

1. Nick w grze
Xo2k18
2. Tryb gry
Wszystkie
3. Nazwa propozycji: 
Małe (Automatyczne) Evenciki
4. Opis propozycji:
W tych ,,Eventach'' chodzi o to aby co jakiś czas pokazywał sie kod np. ,,038187390'' i kto go pierwszy
przepisze ten np otrzymuje nagrode w postaci +5 Monet na trybie na którym go przepisał. Najlepiej gdyby te 
kody nie pojawiały się zbyt często, ponieważ gracze zamiast grać i nabijać sobie monety na danym
trybie to czekali by tylko i wyłącznie na ten właśnie o to EVENT. Daje propozycje aby te Eventy 
odbywały sie co np 10 minut lub więcej ale to już wy proponujcie.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:
Uważam, że takie zastosowanie tych MiniEVENTÓW było by dobre dla graczy którzy chcą mieć o te 
ciupke więcej monet.
6. Ewentulne załączniki: BRAK

Edytowano przez Xo2k18

Nawet spoko pomysł, ale czas powinien być nie co dłuższy, proponuję 30 minut.

Jestem na TAK.

1. Normalna czcionka nie boli

2. I co nagle rzucam wszystko, przestaje się bić i walczyć i piszę kodzik dx

3. Monety są przyznawane za cos sensownego - zabicie, wygranie, czy podpowiedz dla szukajacego na hns. Równie dobrze możemy od razu dodać, że co godzine wpiszemy /hajs lub /dawackase i dostanieny 10 monet.  Niby rywalizacja, że ktoś będzie szybszy itd. , ale te monety powinny byc za cos sensownego, a nie pisanie na czacie...

4. Wygranie tego zależy tylko od tego, jak szybko przepisujesz, są takie olimpiady pseudo-informatyczne, gdzie się przepisuje na czas, zrobimy takie na serwerze jej 

5. Już wystarczająco dużo jest na czacie wiadomości generowanych automatycznie (kupno vipa, rekrutacja itd.), po co kolejne

6. Jak już proponujesz coś takiego, to 5 monet to troche jakby nic, choc to i tak nagroda za wpisanie kodu...

7. Widziałem to na innych serwerach i srednio na 100 graczy kod przepisywalo może 7 wiec niezbyt to bedzie lubiane.

8. Wydaje mi się, że gdzieś w archiwum już o takiej propozycjii czytałem, ale mogę się mylić...

Podsumowując , nie mam nic przeciwko ZA DODANIEM

No niby dobry pomysł, ale jak jest jakiś gracz co nie potrzebuje monet to wtedy taka propozycja nie ma sensu

Jak już to musi być ona taka, aby była przydatna, bo jak ktoś nie ma co robić z monetami to no...

Póki co NEUTRAL

Według mnie to nie ma sensu. Czekać 10 minut na jakiś kod żeby dostać 5 monet?! Serio?!

Jestem na NIE

Moim zdaniem nie pasuje to trochę do serwera minigames.

NEUTRAL

moim zdaniem nie pasuje ani trochę do serwera minigames, oraz 5 monet to na jednym trybie malo (np blitzsg, za killa dostaje sie 30) a na innym duzo (np sw, za killa dostaje się 5), więc to nie ma prawa istniec. 

na NIE

Pomysł zdecydowanie mi się nie podoba

Takie eventy nie pasują mi do klimatu panującego na naszym serwerze, a kolejnym przeciwwskazaniem jest dysproporcja monet między trybami. 5 monet na Skywars to już jakieś pieniądze, ale na przykład na HNS nic za to nie kupisz.

No niestety nie pasuje to do serwera MiniGames

Szanuje za pomysł lecz niestety

Jestem na NIE

Edytowano przez takeawaystorm33

po tytule spodziewałem się czegoś innego, ale mniejsza z tym

5 monet na 10 minut to trochę za mało żeby to miało w ogóle miało jakikolwiek sens oraz nie pasuje to zbytnio do serwera minigames

generalnie na nie

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore