Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kewin104

[Przyjęte][Podanie] kewengames

Polecane posty

1. Nick w grze: kewengames
2. Wiek: 16
3. Opisz siebie: Mam na imię Kewin posiadam 16 lat, uczęszczam do technikum ekonomicznego. Interesuje się m.in. piłką nożną oraz wszelkiego rodzaju biznesem. Prowadzę swoją firmę RentBest, która jest w trakcie prac. Jestem służbistą i cholerykiem. Mam niezwykle wielką wiedzę na temat LAPD oraz wszystkimi jednostkami policji w Kalifornii. Jednym z wielu atutów jest moja powaga i dorosłość. Wiele moich rówieśników, jak i również ja uważamy, że jestem starych lat. Co można za tym rozumieć: interesuje się muzyką lat 70, 60, 80 oraz wszelkiego rodzaju muzyki radzieckiej, używam słów niepodobnych do młodzieży oraz mój styl jest inny niż innych.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem tak jak wielu innych graczy, gram, pomagam, wygrywam, przegrywam, lecz Ci wszyscy gracze potrzebują osoby, której będą mogli zaufać, którą jest m.in. administracja. Jestem osobą poważną, uczciwą oraz jestem pedantyczny. Osoby łamiące regulamin w znaczącym stopniu lub minimalnym stopniu wymagają ukarania adekwatnego do przewinienia. Wszelkiego rodzaju wspomagacze typu Huzuni nie są dopuszczalne na serwerze, więc takie osoby należy ukarać banem. Wielkim atutem jest moje doświadczenie, jednym z większych osiągnięć był mój własny serwer, który samodzielnie stworzyłem oraz z pomocą całej administracji moderowałem i aktualizowałem.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Swoją przygodę zaczynałem około 3 lata temu. Oczywiście nie grałem 3 lat w minecrafta na jednym serwerze, więc miałem krótsze oraz dłuższe przerwy na serwerze, lecz największą aktywność oceniam, że było to na początku mojej przygody z tym serwerem około 3F lata temu, kiedy nałogowo grałem na danym serwerze. Później oczywiście wracałem na dłużej i krócej. Obecnie wróciłem i gram już aktywnie około jednego miesiąca.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W dni powszechne mógłbym być aktywny około 2-3 godziny oraz w dni wolne od pracy/szkoły nawet 5-6 godzin, lecz trzeba uwzględnić przyszłe wakacje, na których będę miał wiele wyjazdów, lecz rekompensatą, będą dni wolne, w których będę aktywny nawet 6 godzin dziennie.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak

Hmm, nietypowe podanie co właśnie mnie zastanawia jak to będzie w praktyce.

Zobaczymy co powiesz na rozmowie...

Masło maślane, ale potrafiłeś wyjaśnić co trzeba, jestem na tak.

Wpadnij na rozmowę jak będziesz miał czas.

Po rozmowie jestem:

Tak

Zapraszam na rozmowę.

Parę niedociągnięć było, ale wierzę, że szybko je nadrobisz :)
Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak.

Z tego co widzę to nie zapowiada się aż tak źle...

Zapraszam na rozmowę.

Nie zapowiadało i nie było aż tak źle. Drobne błędy, które w parę sekund można poprawić/nadrobić, a poza tym w porządku.

Jestem na tak.

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Zapraszam na Etap II Rekrutacji.

Podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore