DZIĘKUJEMY ZA XVI EDYCJE!

ODWIEDŹ SKYBLOCK.YT

Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
XDAdamskyXD

[Przyjęte][Podanie] ShadoW

Polecane posty

1. Nick na TS3: ShadoW

2. Wiek: 16 

3. Doświadczenie: Posiadam podstawowe doświadczenie, potrafie zrobić kanał, spacer dodawać, rangi.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak.

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Mniej więcej dwa lata.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Chciałbym zobaczyć jak poradze sobie w moderowaniu serwera. Na serwerze przesiaduje praktycznie całymi dniami. Znam kilka osób z administracji i wydaje mi sie, że jest ona bardzo pomocna. Wiele razy pomagali mi lub innym użytkownikom w mojej obecności i zainspirowali mnie do dołączenia do administracji. Chciałbym pomóc rozwijać serwer i poznać więcej osób przez pomaganie im, a ten serwer wydaje mi się na najlepszy właśnie do tego.

7. Opisz siebie: Mam na imie Krzysztof i mam 16 lat. Moje zaintersowania to granie w gry komputerowe, granie w tenisa, muzyka i pływanie. Ostatnio gram w For Honor, Borderlands 2, czasami w Minecraft. Staram sie unikać konfliktów, ale nie oznacza to, że nie potrafie ich rozwiązywać. Jestem zazwyczaj wesoły, łatwo się ze mną dogadać. Jednak zdarzają mi się złe dni i nie do końca jest tak dobrze. Jestem świadomy, że posiadam kilka wad. Wciąż staram się nad sobą pracować i poprawiać.

Znamy się od bardzo długiego czasu i sam zachęcałem Cię już kilka razy do napisania podania. 

Tak jak wspomniałeś spędzasz masę czasu przesiadując na serwerze, co świadczy o tym, że dokładnie wiesz co gdzie się znajduję. Nie boisz się pytać jeśli czegoś nie wiesz.

Masz całkiem dobry kontakt z użytkownikami i administracją, a poznawanie nowych osób nie sprawia Ci problemu. 

Ty i ja dobrze wiemy, że posiadasz kilka wad nad którymi powinieneś popracować, ale myślę, że nie wpłyną one na wyzwania, które czekają Cię w moderacji.

Nie potrzebuje dodatkowej rozmowy, bo wiem co potrafisz. Jestem na TAK.

Kiedyś już próbowałeś, ale nie wyszło.

Jestem pewny, że zrozumiałeś popełnione wtedy błędy i nie popełnisz ich kolejny raz.

W dodatku były one bardzo małe.

(do błędów w podaniu się już nie przyczepię)

tak

Edytowano przez FuX

Znam cię, lubię cię i nie widzę przeciwwskazań - JESTEM NA TAK

A ja ci Adamski powiem zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie uważam że jesteś dobrze przygotowany i dasz sobie rade. ;)

Nie widzę przeciwwskazań aby moja odpowiedz była inna niż   TAK

Powodzenia

Edytowano przez DzikDzikusek

Kojarzę twój nick, lecz nie miałem przyjemności z tobą dłużej porozmawiać dlatego zapraszam na rozmowę.    Po rozmowie ode mnie masz takie małe mocne TAK.

Edytowano przez gostek33333

Wydaje mi się, że rozmowa jest najlepszym wyjściem by się upewnić co do twoich ambicji.

No cholibka, niestety muszę być na tak.

Edytowano przez Nakser

tnDeIkz.png
Zgłoś się do Vertie lub Barklera w godzinach wieczornych w celu przeprowadzenia 2 etapu.

Przyjęty na okres próbny.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore