Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wilczeek

Buenos Días

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników forum!
Na wstępie chciałabym się przedstawić, mam na imię Jessika i choć mój nick na to nie wskazuje, jestem dziewczyną. W grudniu tego roku skończę lat osiemnaście, co świadczy o tym, że na ten moment mam siedemnaście lat
Mieszkam w województwie wielkopolskim a dokładniej w Kaliszu.
Od dwóch lat uczęszczam do technikum o profilu informatycznym, moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są; matematyka, zajęcia zawodowe związane z informatyką oraz język hiszpański, którego uczę się już pięć lat.
 Moimi zainteresowaniami są; gry komputerowe (przykładowe gry, w które gram poza MC; Dead by Daylight, Friday the 13th: the game), informatyka a w szczególności programowanie (C++ i skrypty minecraft), jak i kodowanie (HTML, CSS, PHP i tym podobne), lubię również czytać książki.
Jestem dość towarzyską osobą i gdy znajdę z kimś wspólny temat mogłabym przegadać z nim wiele godzin.
Gram zarówno na CubeGame jak i na Skyblock, choć częściej można mnie spotkać na skyblocku . Często przebywam na TS3 pod nickiem !ωιℓczєєк ღ, jeśli masz ochotę porozmawiać wystarczy, że napiszesz! 

Edytowano przez Wilczeek

Olá !

Não Espanhol <_<

APENAS PORTUGUÊS !!! :wub:

Witaj w skromnych progach, możesz pisać, bo coś czuje, że znajdziemy wspólne tematy ;)

Pozdrowionka

Edytowano przez tzmcion

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore