Skocz do zawartości
xThauron

Rekrutacja na beta-testy

Polecane posty

Dzień dobry :)
Jako iż przygotowujemy nową edycję, a chcemy by wszystko było dopięte na ostatni guzik, otwieram rekrutację na beta-testy!
Podania proszę składać w tym temacie zgodnie ze wzorem:

Nick:
Discord TAG:
Dlaczego Ja?:

Podania będą na bieżąco rozpatrywane przez administrację oraz będziemy się kontaktować na discordzie w celu udzielenia dostępu do beta-testów, które zostaną otworzone już niedługo. 

Nick: Evostarek
Discord TAG: Evo#1478
Dlaczego Ja?: No byłem tutaj w adm z pół roku i mogę się przydać ten ostatni raz.

Nick:

Tulipanek

Discord TAG:

Tulipanov#3819

Dlaczego Ja?:

Jestem dość zaangażowany w życie serwera i uważam że spełniłbym się w roli osoby, która

będzie pomagać w wykrywaniu bugów, niedoskonałości i niedociągnięć przed startem edycji.

Mam nadzieję że wspólnie z innymi beta testerami doprowadzimy do stabilnej sytuacji i

zdziałamy dużo dobrego na korzyść serwera ;)

Nick: _Jvlia

Discord TAG: jvla_ #4820

Dlaczego Ja?: Uczestniczę w życiu serwera całkiem aktywnie i jak każdy, chce pomóc w nowej, lepszej edycji serwera SkyBlock, a możliwość przetestowania ewentualnych bugów czy błędów to zawsze nabycie nowego doświadczenia.

Nick: Urfe_

Discord Tag: URFE#1217

Dlaczego? : Gram od sporego czasu na serwie, mam doświadczenie i na własną rękę znajdowałem bugi, z własnych chęci zgłaszam się na ochotnika do tej zacnej misji.

Nick: Wilczeek

Discord TAG: !ωιℓczєєк ღ#6820

Dlaczego ja?: Choć nie gram na serwerze nie wiadomo jak długo, to mimo wszystko bardzo aktywnie, lubię pomagać i staram się jak najlepiej sprawdzać każdą kwestię pod względem rozgrywki oraz błędów. Czasem potrafię wpaść na najmniej oczywiste rozwiązania pewnych rzeczy, jak i błędy. Gram w minecraft dość długo i znam tę grę dość dobrze zarówno od strony gry, jak i od strony technicznej. Poza tym lubię pracę związaną ze sprawdzaniem serwerów i tym podobnych a przy testach, uważam, że przyda się każda para rąk więc może i wilcze łapki się załapią :D

Nick: TheVinux1

Discord TAG: vinux#0001

Dlaczego ja?: Chciałbym pomóc w poszukiwaniu bugów, ewentualnie błędów i myślę że się przydam.

Edytowano przez vinux

• Nick:
    Nanyuki

Discord TAG:
    Nanyuki#3780

Dlaczego Ja?:
    Dążę do zostania helperem w zakładce rekrutacji, spędzam dużo czasu na serwerze, a jestem w stanie poświęcić nawet więcej.
    Chciałbym pomóc w zorganizowaniu nowej, lepszej edycji, która spodoba się na pewno wszystkim graczom. 

Nick:

MrAdam188

Discord TAG:

MrAdam188 #2506

Dlaczego ja?

Jestem związany z tym serwerem już jakiś czas, dotychczas grałem na nim aktywnie i byłem w stanie wyłapać błędy, które się na nim znajdowały. Uważam, że poradzę sobie w tym wyzwaniu oraz pomogę serwerowi stać się lepszym.

Edytowano przez MrAdam188

Nick:Siemaczek

Discord:Qwerty3#0424

Dlaczego ja?:bylem na randze moderatora i chcialbym dzialac na dobro sieci skyblock 

Nick: TheDangerCat
Discord TAG: TheDangerCat#8453
Dlaczego Ja?: Myślę że się nadaje gdyż znam się na serwerach a szczególnie na owym skyblocku, jeśli pamiętasz pomagałem Sentence w problemie z ulepszeniami i mnożnikami.
 Serwer znam praktyczne od podszewki z perspektywy gracza jak i moderatora. Myślę że jestem jednym z najlepszych kandydatów na owe miejsce  pozdro
Edytowano przez TheDangerCat

Nick:ZajaczekMocy
Discord TAG:Damigta#9519
Dlaczego Ja?:Spore doświadczenie z trybem jak i serwerem.Staż 2 edycje.Myślę że się przydam ;)

Nick: Woxxxs

Discord: Woxxxs#8532

Dlaczego Ja?: Sporo czasu spędziłem na serwerze (zarówno jako gracz jak i helper), znam zasady nim rządzące. Myślę, że będę pożyteczny w poprawie ekonomi serwera i wychwyceniu błędów.

Nick: MineMadix

Discord TAG: MineMadix#6056

Dlaczego Ja?: Na serwerze mam całkiem spory staż, jak i również dosyć długo gram w tę grę, którą jest minecraft, więc relatywnie znam ją od strony technicznej. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc w znajdywaniu błędów.

Nick: AkOdinPL
Discord TAG: Lango#9597
Dlaczego Ja?  Chcę pomóc przy beta-testach, jestem pomocny, umiem wyszukiwać bugi, do tego chce się wykazać, i pokazać że potrafię stanąć na wysokości zadania.

Nick: Kido01
Discord TAG: ĸιdo#4896
Dlaczego Ja?: Gram na skyblocku już ponad półtora roku, minecraftem interesuję się już ponad 4 lata, znam zarówno go z strony teoretycznej i praktycznej, wydaje
mi się, że mogę stanąć na wysokości zadania i odnaleźć bugi, błędy. 
Pozdrawiam Kido :D
Edytowano przez ReeetardKid
poprawienie widocznosci posta

Nick:Panda201

Discord TAG: Panda2001

Dlaczego Ja?: Ponieważ jestem graczem który angażuje w rzycie edycji się robi eventy grałem w poprzednie edycje na innym koncie istaram się o Helpera 

nick: Ulana_Koza
Discord tag: Warzywo#8175
Dlaczego ja? : ponieważ jestem graczem, który nie może doczekać się. I gram od kilku edycji

Nick: Coukus
Discord TAG: Coukus#0099
Dlaczego Ja?: Gram na skyblocku już od 2016 roku. Pomogłem serwerowi w tej edycji złapać dużo oszustów, dużo pomagam graczom oraz robie na serwerze dużo eventów.

Coukus

Edytowano przez coukusik
błąd w wpisywaniu

Nick: Baki69

Discort TAG: Baki69#2718

Dlaczego Ja? Gdyż gram na mc.skyblock.pl ponad rok i chciałbym bardziej pomóc temu fajnemu serwerowi się rozwinąć jeszcze bardziej.

Nick: CaptainAdamWOT

Discord TAG: KapitanAdam#9028

Dlaczego Ja? Gram na skyblocku od 7 Edycji i wchodzę na serwer codziennie kiedy mogę, zawsze pomagam innym graczom, pomagam też administracji znaleźć różnych hackerów (np. glitcherzy) i chciałbym  zobaczyć jak będzie wyglądała najnowsza edycja przed jej wypuszczeniem. Naprawdę chciałbym być beta-testerem.

Nick: GodzLubiPlacki69

Discord TAG: Godz#1500

Dlaczego ja? Bo mega mi sie podoba serwer I wchodze na serwer codziennie jak dam rade, pomagam innym innym garczom  I chcialbym jak najbardziej przetestowac nowa edycje zeby zglosic bagi. glitch I takie inne przed jej wypuszczeniem. Naprawde mega chcial bym byc beta-tester nowej edycji

Nick: kamstaQ
Discord TAG: kamstaQ#7192
Dlaczego Ja?: Gram od kilku edycji na tym serwerze i mam doświadczenia z różnymi pluginami, bugowałem różne serwery więc mogę sprawdzać czy takowych nie ma

1. vBlacku 

2. Blackuu#7352 

3. Na serwerze gram od kilku lat, byłem w administracji więc co nieco wiem i mam trochę doświadczenia. Myślę, że mógłbym pomóc i przyczynić się do tego, aby na nowej edycji grało się lepiej. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore