Skocz do zawartości
xThauron

Rekrutacja na beta-testy

Polecane posty

Nick: Dawid18811

Discord: @Dejwid#2431

Dlaczego Ja?: Biorąc pod uwagę, ze grałem już na wielu edycjach - nawet pomagałem je tworzyć. Raczej wiem na czym zawiesić oko przy takich testach. Przyda się comeback w dobrym stylu B)

Nick: MythicFanatic

Discord: MythicFanatic#3219

Dlaczego ja?: W swoim wieloletnim stażu w tej grze i na dziesiątkach serwerów nauczyłem się bardzo dobrze mechaniki oraz ekonomii gry. Chętnie podejmę się pomocy przy powstawaniu nowej edycji ponieważ później jeszcze chętniej będę w niej uczestniczył. 19lat, ostatnie wakacje mam zamiar spędzić właśnie z wami :)

Nick: DawidMentalKoxPL
Discord TAG: Fizzok#7599

Dlaczego ja?: Gram od 11 lat w Minecraft'a, wiem co i jak, wasz serwer bardzo mi się spodobał i chciałbym pomóc w jego rozbudowie. 

Edytowano przez DawidMentalKoxPL
Brak tekstu

1. PaweloX123XD

2. PaweloX123XD#7634

3. Dlaczego ja? Dlatego, że lubie pomagać szczególnie wam, osobą, które tworzą najlepszy serwer skyblock. Więc chcę dołożyć własną cegiełkę i zrobić najlepszą edycje wraz z innymi osobami. Wyłapałem wiele błędów i je zgłosiłem, więc myśle że sb poradziłbym z innymi, początkowymi błędami edycji, która niedługo powstanie :)

Nick: milusiowo99

Discord: milusiek#7591

Dlaczego ja: Lubię bardzo skyblock i mogę testować bugi aby w grze się później lepiej grało :D (denerwowały mnie bugi na edycji co sie teraz skonczyla) mogę pomóc też rozbudowywać 

Edytowano przez milusiowo99

nick: tosiagrant

dsc: laura#8095

dlaczego ja?: obecnie mam bardzo dużo wolnego czasu, który mogłabym przeznaczyć na szukanie bugów. Oprócz tego znam kilka sposobów na bugowanie i mogłabym sprawdzić czy da się je wykorzystać na tym serwerze. Według mnie gra z bugami nie ma sensu i bardzo mi zależy na powstaniu wreszcie edycji wolnej od wszelkich błędów.

Pozdrawiam :)

Nick: Boro2

Discord TAG: Boro2#9544

Dlaczego ja?: Mimo dość krótkiego czasu gry na serwerze, chciałbym pomóc w przygotowaniach nadchodzącej edycji. Na serwerach od strony technicznej znam się bardzo dobrze. Pisanie pluginów itp. nie jest mi obce, więc uważam, że z tą wiedzą znalezienie błędu nie będzie dla mnie trudne. Oczywiście nie chodzi tu tylko o samą znajomość serwerów minecraft. Jak wcześniej wspomniałem, chciałbym po prostu pomóc. Wiem, że znalezienie błędu potrafi być czasami bardzo trudne i czasochłonne, a wiadomo, że im więcej osób będzie nad tym pracowało, tym szybciej, a przede wszystkim dokładniej będzie to zrobione.

Pozdrawiam Boro2 

Nick: AfferPL

Discord TAG: Affer#9207

Dlaczego ja: Mam dość dużą wiedze na temat tej gierki. Gram bodajże od 2011 roku z wiekszymi lub mniejszymi przerwami. Serwer skyblock jest mi bardzo bliski. Gralem,  tu na paru edycjach, jednak wrocilem tu dosc niedawno. Potrafie wyłapywać błędy i jestem osobą bardzo kreatywną. Chciałbym aby nowa edycja ktora bedzie juz w lipcu była bez bugów, błędów i niedociągnieć.

Pozdrawiam, Affer :D

Lista osób które dostały się na beta-testy:
TheDangerCat siemaczek MineMadix AkOdinPL kido01 Ulana_Koza Coukus CaptainAdamWOT kamstaQ vBlacku Dawid18811 tosiagrant Boro2 AfferPL

Dostaniecie wkrótce zaproszenie na serwer do testów ;)

Nick : Mednarne

Discord: Mednarne#1675

Dlaczego ja : Grałem już trochę na tym serwerze i nieco widziałem już więc może w czymś pomogę .

Nick: Krzvsztof_ (jakiś czas temu _Krzvsztof)

Discord: Krzvsztof_#0580

Dlaczego ja?: Gram na tym serwerze od kilku edycji, lecz moje nicki ulegały zmianie (namemc.pl, może ktoś skojarzy poprzednie nazwy ;)), na tej edycji przez długi czas grałem aktywnie, potem, niestety, gdy już nie było po co grać bo każdy wszystko miał, przestałem grać. Jak już pisałem, gram na serwerze długo i potrafię wskazać, co można byłoby zmienić. Bardzo lubię ten serwer i myślę, że mógłbym pomóc na beta-testach ;p 

Nick: Karolina_1

Discord: Karolina_1#1367

Dlaczego ja?:  Mam długi staż za sobą, kocham tego skyblocka i chcę pomóc w jego udoskonalaniu :wub:  

Nick: Majka84

Discord: Kozica#1926

Dlaczego ja?:  Talent do bugowania wszystkiego, chce pomoc w tworzeniu edycji i kochanko serwerka (i Karolci) :3

Nick: Gigoss

Discord TAG: Gigoss#8878

Dlaczego Ja?:   Byłem kiedyś w administracji tego serwera oraz dużo czasu na nim przebywam. Chciałbym pomóc w tworzeniu jak najlepszej edycji. Miałem styczność z bugami nie tylko na tym serwerze i uważam, że nadaję się do tego, aby sprawdzać czy są na nim bugi. :)

Nick: TheMastersIndent

Discord (WUT?!): stachu3478#3036

Dlaczego ja? : Grałem w dość długim okresie czasu pod innym nickiem, obserwowałem dość drastyczne zmiany przez te edycje (MCMMO xd). Interesują mnie mechanizmy działające na serwerze. Widać że się rozwija, dochodzą nowe waluty, komendy, skrzynie, płatny nether. Myślę, że mógłbym się przydać w poszukiwaniu bugów, słabości systemu, gdyż samemu ich kilka znalazłem w czasie gry. Podczas testów mógłbym też zasugerować kilka optymalizacji i zmian dla przyjemniejszej gry, bo przecież na tym nam chyba zależy?

Nick: Hascos

Discord: Kuba#0783

Powód: SIEMA THAURON XD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore