Skocz do zawartości

Polecane posty

Zacznę od starego wzoru a zaraz odniosę się do wypowiedzi KUL196.

1. Nick w grze: szymonx20 
2. Powód zbanowania: działanie na szkode serwera
3. Treść wyjaśniająca: Dostałem bana za kopiowanie etheru & $$$, a następnie kupowanie za to rzeczy na /ether (spam ether). Dlaczego to robiłem? Robiłem to dlatego, ponieważ cały serwer już kopiował i też chciałem. Tak wiem, to nie jest wytłumaczenie. Poza tym edycja jest już zakończona, więc poniekąd taki ban jest bezsensu. Wydaje mi się, że admini mogą przyznać - poza moimi warn'ami i mute'ami za przeklinanie, albo wyzywanie ludzi od dzbanów i wazonów nic nie robiłem złego. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, gdyż zależy mi aby chwilkę jeszcze pograć. Z góry przepraszam administrację za zawracanie głowy moimi próbami pokazania się na chacie i w przyszłości nie będę takich rzeczy robił.
4. Nick banującego: KUL196
5: Screen z info o banie:
 image.png.dfc81052fe8c45ae02454456b4812ae6.png

Dobrze, a więc zaczynamy.

Cytat

Aktualnie jako administracja banujemy osoby które spamią zakupem kluczy czy czegoś innego. Wiemy ze cały serwer się bawi w kopiowanie widząc to po ciągłej zmianie /baltop i nie tylko.

Ehm, nie do końca tak jest... Ostatnio jedna osoba (nie będę przytaczał nicku) dostała bana za zwykłe kopiowanie (bez spamu ether). 

Cytat

Mimo wszystko spamienie tymi przesadnymi powiadomieniami, przez zakupy na ether shopie, jest BARDZO irytujące i nie tylko.

Hmm, to może wyłączcie te powiadomienia? Przytoczę sobie tu jedną wypowiedź z Discorda.
image.png.ca40a3bf86a14e1f0549851125a4ffd8.png

Cytat

W tej sprawie nie pomoże żadne mute czy coś. To nie jest też takie moje widzimisie, tylko dostaje BARDZO LICZNE skargi od graczy lub administracji z naszych innych serwerów, z nickami lub ss waszych ogromnych zakupach.

Czyli jeśli uzbierałbym sobie duuuużo etheru przez całą edycje, to przy większych zakupach dostałbym bana? Bardzo ciekawe. Plus co to znaczy "z naszych innych serwerów"? Co to znaczy innych serwerów? Jestem karany ze dowód z innych źródeł? 

Cytat

Jak się nie mile twoje zakupy zgłosiło mi z 5 osób, wiec to nie pojedyncza skarga.

Wyślij mi proszę SS z zgłoszeniami, możesz zamazać nicki, chce tylko widzieć moje zakupy XD. Napewno to nie było 5 osób.

Cytat

Denerwuje też to mnie jak i osoby które nadal uczciwie grają na tym serwerze. 

Jeśli możesz, to nie żal mi się pod moim postem. Idź sobie do xThaurona czy innego admina aby wyłączyli edycje. To działa na psychike. Jeśli inni kopiują - ty też chcesz. 

Cytat

Cytując ciebie:

13 godzin temu, szymonx20 napisał:

że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, gdyż zależy mi aby chwilkę jeszcze pograć.

Mam wątpliwości do tego czy chcesz spędzić czas na serwerze uczciwie. Dlatego NIE DOSTANIESZ UB.

Masz wątpliwości? Serio? Pisze podanie, wydaje z siebie ostatnie krople potu a ty jak Wróżbita Maciej przewidujesz, że będę grał nieuczciwe i BEZ UB? Serio? Chciałem spędzić czas uczciwie np. na zapisaniu sobie mojej wyspy, porobieniu eventów, albo zgłaszanie wszystkich steve'ów którzy kopiują, bo mnie zgłaszają. XD

Cytat

Jak dostał byś ub było by to nie fer w stosunku do innych graczy którzy też mają bana za to, że "inni też to robią, więc ja też chce".

Hmm, ciekawe jak inni dostali UB... Hmm... Kido, Nanyuki... Nie, to coś mało prawdopodobne...

Cytat

Edycja się już skończyła, więc zostało ci tylko czekać na nową edycje.

To po co banujecie? Edycja się już skończyła - nie banujcie i tyle. Najlepiej wpiszcie /stop.

Cytat

Ps. Umieszczanie ss bana czy innych twoich kar na kanale na disc #MEMY nie zachęca do tego, żebyś dostawał skrócenia kar. Administracja woli oglądać memy niż twoje nędzne kary. Pozdrawiam 

Zrobiłem sobie żart z wiadomości o banie, gdyż była ona dla mnie po prostu dziwna. Taka prawda. Nie miałem na celu obrażenia Ciebie. ;d A jeśli administracja nie chce oglądać moich "nędznych kar" - niech oglądają je inni. Pozdrawiam :)

Cytat

//ZAMYKAM

A ja ponownie otwieram ten temat. :) 

Teraz przejdźmy do późniejszej rozmowy na discordzie, która była ekscytująca. Dam jej screenshoty, przeczytajcie sobie.

image.thumb.png.04863f391a2353f244ac08a5a8b54174.pngimage.png.e67eb6cbb7af25eabcf3c24d76a00019.png

Dalej już odpowiedzi nie uzyskałem. A na #pomoc-skyblock. No cóż... 

Pozdro
~szymonx20
Naczelny SVIP tego serwera zbanowany wszędzie.

wczoraj gralem w gta5 i akurat prąd wyłączyli

EDIT KUL196: W prośbach o ub wypowiadają się tylko osoby powiazane - WARN

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore