Skocz do zawartości
Jusialola

[Przyjęte][Podanie] Jusialola

Polecane posty

1. Nick w grze:  Jusialola

2. Wiek: 16 lat

3. Opisz siebie:

Cześć, jestem Justyna. Mieszkam w województwie mazowieckim i właśnie kończy się mój mały fragment z życia jako "gimbus". 

Tak, we wrześniu idę do liceum. Wybrałam klasę z rozszerzeniem matematyka, chemia, informatyka. Są to przedmioty, które najbardziej mnie interesują i których wiem że będę chciała się uczyć. Te przedmioty zachęcają mnie do pracy i nauki.     Wiąże z nimi swoją przyszłość.

Moim największym zainteresowaniem jest sport. A dokładniej taniec. Chodziłam do zespołu tanecznego całe sześć lat podstawówki.          W gimnazjum również uczęszczałam na takowe zajęcia. Jest to moja największa pasja i wierzę, że będę ją długo rozwijać. 

Dodatkowo w 1 klasie mój Pan od wf-u spostrzegł we mnie duże możliwości w bieganiu. I tak zaczęła się moja przygoda z lekkoatletyką. Od 3 lat trenuję i chodzę na zawody.
Na początku nie lubiłam biegać. Chodziłam tylko czasami na treningi. Teraz zmieniłam zdanie. Lekkoatletyka to świetny sport, który nauczył mnie wytrwałości i zawziętości w dążeniu do celów.

Bardzo interesuję się również fotografowaniem i aktorstwem. Uwielbiam występować na scenie. Nie uważam się za osobę kreatywną i otwartą na ludzi. Raczej myślę, że jestem skromna i nieśmiała. Natomiast na scenie jako tancerka lub aktorka zapominam o tym. Otwieram się. 

Jestem również osobą szczerą. Nie lubię kłamać. Owszem czasem trzeba  ale tylko w błahych sprawach. Wiem, że prędzej czy później kłamstwo wyjdzie na jaw dlatego nie warto się w nie zagłębiać. 

Jeśli chodzi raczej o kontakty z ludźmi na serwerze:

Kiedy ktoś podczas rozgrywki zadaje pytanie dotyczące serwera czy minigry to mam taki odruch, że odpowiadam mu od razu.
Poprostu pomaganie innym sprawia mi przyjemność i satysfakcję. Wiem wtedy, że do czegoś się przydaje w tym jakże krótkim życiu.

Chce jeszcze wspomnieć, że myślałam jeszcze niedawno żeby może zrezygnować z pisania podania, bo parę graczy wyśmiało mnie, że chce być kidmoderatorką.
Jednak słowa otuchy "Do odważnych świat należy" pomogły mi i zdecydowałam spróbować.

Dziękuję bardzo wszystkim którzy we mnie wierzą. 

4. Dlaczego miałabyś otrzymać rangę?

Jestem pomocna i systematyczna. Jeśli powiem, że coś zrobię to to robię.

Miałam styczności z różnymi graczami. Myślę, że wiem kiedy coś się mówi "dla beki", a kiedy na serio.

Zapoznałam się wielokrotnie z regulaminem i karami tu obowiązującymi oraz myślę, że nauczyłam się podstawowych cheatów.

Do napisania podania przygotowywałam się parę miesięcy i chyba nadszedł ten dzień, aby spróbować swoich sił i może dołączyć do waszej ekipy. 

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Nie potrafię powiedzieć od kiedy jestem najbardziej aktywna.

Od półtora roku grałam, ale z przerwami co jakiś czas, ponieważ miałam egzaminy. Aktywna byłam w ferie w lutym, na początku marca, w kwietniu po egzaminach, w maju też na początku oraz cały czerwiec. Po prostu w dni wolniejsze od szkoły. 

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Nie chce tutaj za wiele obiecywać, ale 2 godziny dziennie na pewno. 
Podczas wakacji, dłużej.
W niektóre dni (np. jak wyjadę) może zdarzyć się, że nie dam rady wejść na serwer, lecz w kolejnych dniach mogę nadrobić nieobecność.

7. Discord: Tak
    TeamSpeak3: Posiadam od niedawna
    Sprawny mikrofon: Tak
    Mutacja: Jestem dziewczyną

8. Czy posiadasz konto premium:
Oczywiście, że tak. Specjalnie zakupione na rzecz tego podania. 

Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że nie zanudziłam lecz wręcz przeciwnie zainteresowałam swoją osobą.
Myślę, że mam jakieś szanse jednak jestem w stanie zaakceptować porażkę.

Wiem, że na pewno jeszcze wiele mnie czeka ale szybko się uczę i dam z siebie wszystko. 

Podsyłam również link do mojego profilu:

http://cubegame.pl/profil/Jusialola

Życzę miłego dnia/miłej nocy. 

Hmm Bez nazwy-2.png

Niech będzie, zapraszam na rozmowę ;) 

Jestem na tak!

Nie wiem, czy pisanie na publicznym czacie, tekstów typu "jak dostanę KidModeratora, to będę chciała załatwić Ci bana" przystoi osobie, która ma zamiar złożyć podanie...
No cóż, zobaczymy - zapraszam na rozmowę.\

Cheaty zdecydowanie do poprawy, aczkolwiek było do przeżycia - jestem na tak.

Jeżeli napisałaś faktycznie tak jak to Skiqu zacytował to ciężko będziesz miała...

Zobaczymy co powiesz na rozmowie...

Tragedii nie było, ale mogło być lepiej. Tak.

Zapraszam na rozmowę, drugą......

Po pierwszej rozmowie byłem załamany, teraz jestem chyba w stanie Ci zaufać, jestem na tak...

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła ładnie, sprawnie i bez większych problemów. Drobne braki, które można bez problemu nadrobić, a poza tym nie mam zastrzeżeń.

Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, jestem zadowolony, wiesz jednak co musisz powtórzyć ;)

Jestem na Tak.

Cóż, nie zmarnuj otrzymanej szansy.
Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!

Podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore