Skocz do zawartości
GramPL123

[Przyjęte][Podanie] GramPL_123

Polecane posty

1. Nick w grze:

GramPL_123

2. Wiek:

16 lat

3. Opisz siebie:

Cześć, mam na imię Patryk, mieszkam na mazurach. Od nowego roku szkolnego zacznę chodzić do prywatnego liceum ogólnokształcącego na na rozszerzeniu mat-fiz-inf. Lubie grać w szachy, uczestniczę często w turniejach szachowych, a aktywnie lubię spędzać czas grając w tenisa stołowego.

Na co dzień jestem osobą dość spokojną, zawsze chętnie udzielającą pomocy. Jedną z moich wad jest fakt że jestem osobą dość skromną i cichą, ale za wszelką chciałbym to zmienić i mam nadzieję że rola KidModa na tym serwerze będzie dobrą okazją. Mimo wszystko jestem również osobą o z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Postaram się być zawsze chętny do wspólnej gry na serwerze lub rozmowy.

Oprócz Minecrafta grywałem również w takie gry jak World of Tanks, czy War Thunder. Lecz to właśnie MC jest moim faworytem.

Minecrafta znam również trochę od strony technicznej, miewałem kiedyś serwery, na których grało co prawda po 20 osób lecz wszystko robiłem sam (od postawienia i skonfigurowania serwera poprzez wgranie i skonfigurowanie pluginów, po budowę spawnu i pilnowanie graczy).

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?:

Jak Już wcześniej wspomniałem jestem osobą chętnie udzielająca pomocy, potrawie również sprawdzać graczy o podejrzenie posiadania cheatów. Do tej pory starałem się usuwać z waszego serwera tych co nie potrafią grać uczciwie poprzez TS3. Jako członek administracji chętnie udzielałbym pomocy w wielu innych sprawach nie koniecznie związanych z "łąpaniem haxów".

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?:

Ówczesny mysg.pl był moim pierwszym serwerem multiplayer w życiu. Niestety nie pamiętam roku tak wiem, że były to czasy jak grał jeszcze na tym serwerze MinecraftBlow (Nie jestem w 100% pewien ale wydaje mi się że grałem kiedyś nawet z Mandziem na jednej arenie), lecz aktywnie na serwerze gram od 2017 roku po dziś dzień.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?:

Na serwerze jestem w stanie spędzać od 3 do 4 godzin dziennie. Wiadomo będą takie dni że będzie to nawet i 6 godzin ale czasem mogę gdzieś wyjechać,  co wydaje mi się zrozumiałe.

7.Czy posiadam?:

Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak

8. Czy posiadasz konto premium:

Oczywiście

Z góry dziękuję za poświęcony mi czas i życzę miłego dnia ;)

Coś tam zgłaszałeś, podanie jest okej, dlatego zapraszam na rozmowę.

Tragedii nie było - tak.

Można powiedzieć, że już trochę się znamy, zgłoszeń od Ciebie otrzymałem wiele, jednak rozmowa nie zaszkodzi :)

Było okej - tak.

Zapraszam na rozmowe

Po rozmowie muszę to powiedzieć

Jestem na tak!

Zapraszam na rozmowę.

Ładna, dynamiczna i konkretna rozmowa. Nie mam zastrzeżeń.

Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Jestem na tak.

Dobre przygotowanie to podstawa, pamiętaj o tym.
Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!

Podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore