Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ender600

[Poradnik] Paczki cheatów

Polecane posty

W tym poradniku chciałbym przedstawić 16 paczek cheatów. Pamiętacie, że używanie ich grozi banem! A, więc zaczynamy:

Cherry -  Popularna paczka cheatów, często używana w minerafcie. W jego skład wchodzą: (Criticals, AutoPotion, AutoSoup, KillAura, NoSlow, Jesus, NameTags, ESP, Freecam, SkipClip, ChestESP, ArisePhase, Velocity, Bhop, Step, AimAssist).

Flux - Dobrze sprawdzająca się w większej ilości cheatów. W jego skład wchodzą: (Criticals, Scaffold, Sneak, Reach, Regen, LegitAura, Firion, AutoPot, AntiBot, NoVelocity, AutoSoup, Aura, AutoArmor).

Huzuni - Jest paczka często używana przez nieuczciwych graczy, łatwa do wykrycia. W jego skład wchodzą: (KillAura, Sneak, AutoArmor, NoSlowDown, Spider, Timer, Dolphin, AutoFish, Nuker, AutoFarm, Xray, Step, Glide, NoFall, Sprint).

Sallos - Jest to paczka dosyć rzadko używana i jest ona dosyć trudna do wykrycia. W jego skład wchodzą: (AutoClicker, SmoothAim, CannonESP, SpeedMine, PotSaver, Blink, FastPlace, Freecam, FastUse, Teleport, Phase, Firion, NoFall).

Wurst - Dobra paczka, uważana za jedną z najlepszych, jednak łatwa do wykrycia. W jego skład wchodzą: (Dolphin, KillAura, Sneak, AutoWalk, Jesus, TriggerBot, KillAura, KillAuraLegit, BowAimbot, FightBot, MultiAura, TP-Aura, Protect, AutoSword, AutoRespawn, AntiKnockback, AutoArmor, AutoLeave, ClickAura).

Vape - Popularna paczka cheatów, w której skład wchodzą: (Nametags, Velocity, Search, AutoClicker, AimAssist, Tracers, Render, Reach).

Ghost Client - Jedna z najpopularniejszych paczek cheatów. W skład jego wchodzą: (Reach, Autoclicker, AimAssist, ThrowPot, Velocity, Refill).

Jigsaw 1.12.2 - Popularna paczka, w skład wchodzi m.in. KillAura, Xray, ESP, ExtendedReach, Criticals, AutoRespawn, LongJump, KeepSprint, Coords, BunnyHop, NoSwing, AutoSneak, AutoWalk, AutoJump, ClickTeleport, SkinProtect,  NoClip, SerwerCrashed, RodAimbot, Nuker, Scaffold, AutoBlock, AutoRod, SafeWalk, LessLeg, BowPuch, BowFly, MobArena, HackerDertect).

Wolfram 1.8 - 1.8.x - Dosyć popularna paczka, w skład wchodzą: (Sneak, KillAura, AimBot, FastPlace, Spider, SafeWalk, AntiAfk, AutoTool, AutoSwim, NoBlind, Regen, InvWalk, NoBreakDelay, AutoMine, ixAura, Sprintlegit, Spider, Sneak, Derp, Twerk, Nuker, Headles, SignCrash, WallHak, AutoWalk, FarceField).

ImpactPaczka cheatów, w której wchodzą następujące cheaty: (AutoArmor, AimBot, AutoClicker).

AristoisPaczka cheatów, w której wchodzą: (FastPlace, AntiBerryBush, AntiCactus, FastBreak, AntuSlowDown, AutoReconnect, PropHunt, AntiCactus, AutoEject). 

LiquidBoncePaczka cheatów, w której wchodzą: (KillAura, AimBot, AntiAssist, AimBow, Reach, TPAura, AutoClicker, NoHurtCam, NameTags, NoScoreboard, StorageESP, Projectbiles, ItemESP, BlockESP, ClickGUI).

SkillClient 1.13xPaczka, w jej skład wchodzą: (AntiCactus, Antibot, Targets, ThunderHack, PluginExploit, CameraNoClip, AdvancedToolbox, AnticheatDetection, CivBreak, ItemAura, BedFucker).

JamPaczka, w jej skład wchodzą: (FastPlace, NoFall, X-ray, BunnyHop, Fly, Timer, WaterWalk, SpeedyGonzales, NightVision, NoWeather).

IridiumPaczka, w jej skład wchodzą: (Sneak, Automine, Speedmine, Nuker, AutoSword, QuakeAura, Regen, CreativeControl, PlayerESP, AntiCensor, AuraRage, Phase, OldPhase, FastBow, QuakeAura, Godmode, HitSpheres, PropHuntTracers, BreadCrumbs, Ghetto, AutoSpawnTP).

Winter 7.5Paczka, w jej skład wchodzą: (Storage ESP, Overlay, Step, Fly, Speed, Overlay, LongJump, InventoryMove, AntyVoid, ChestStealer, NoteBot, NoteTuner, Scaffold, Spinbot, AutoBlock, Jesus, Step).

W niektórych przypadkach cheatów jest nieco mniej dlatego jest tak mało wymienionych.

Mam nadzieję, że poradnik się spodobał :)

Edytowano przez Ender600

Bardzo podobne do tego. Tylko, ze w twoim przypadku są to paczki cheatów, a nie ich opisy ; d

Edytowano przez Gabrvsia

15 minut temu, Gabrvsia napisał:

Bardzo podobne do tego. Tylko, ze w twoim przypadku są to paczki cheatów, a nie ich opisy ; d

Właśnie o to chodzi, to są paczki cheatów, w którym jest zestaw jakiś cheatów. :P

6 minut temu, Ender600 napisał:

Właśnie o to chodzi, to są paczki cheatów, w którym jest zestaw jakiś cheatów. :P

zestaw w którym znajdują się opisane w tamtym temacie cheaty, według mnie nikt nie będzie wchodził na to forum żeby znaleźć idealną paczkę cheatów (i tak napisałeś tylko dużą mniejszość wielu cheatów zawartych w paczkach), poza tym paczki mało różnią się ilością lub rodzajem cheatów, co najwyżej to wygląd, łatwość obsługi i wykrywalność

moja opinia jest taka - post niepotrzebny

Edytowano przez Plaid360

8 minut temu, Plaid360 napisał:

zestaw w którym znajdują się opisane w tamtym temacie cheaty, według mnie nikt nie będzie wchodził na to forum żeby znaleźć idealną paczkę cheatów

moja opinia jest taka - post niepotrzebny

Zobaczymy opinie innych, poza tym w tamtym temacie nie ma wszystkich cheatów, więc myślę że sie przyda, lepiej od razu chyba jest ściągnąć paczke cheatów niz pobierać odzielnie. 

Edytowano przez Ender600

Przed chwilą, Ender600 napisał:

No ok, ale w tym dziale jest też opis cheatów i co też jest niepotrzebny? 

jak zwykle nie rozumiesz o co chodzi

opis cheatów pomaga przy rekrutacji - wiesz jak cheaty się nazywają i co robią

ty zrobiłeś marny opis paczek w którym powiedziałeś tylko która jest fajna która jest nie fajna która jest łatwo wykrywalna itp. 

nie widzę zbytnio zapotrzebowania na taki "poradnik", ponieważ paczek cheatów jest bardzo dużo a w identyfikowaniu cheatów nie liczy się zbytnio paczka tylko raczej właśnie sam w sobie cheat

powiedz mi, czy bany za cheaty dostajesz z nazwą paczki czy z nazwą cheata?

a nawet jeśli nie jest to zrobione z myślą o banach i do rekru to taki "poradnik" cheaterowi w niczym nie pomoże ponieważ paczek cheatów jest dużo, dużo więcej i z twoich opisów praktycznie nie idzie się nic dowiedzieć 

napisałeś tylko który jest według ciebie ok a który nie i dopisałeś kilka z kilkudziesięciu zawartych w nich cheatów

dlatego według mnie ten post nie ma celu i nie jest potrzebny

A jak dla mnie poradnik całkiem dobry ( tylko mam nadzieję, że jak wrócisz dodasz parę paczek bo mogłoby być ich więcej). 

Z moich obserwacji i wiedzy np. na procesach rekrutacyjnych są pytania dotyczące właśnie paczek cheatów. Więc dzięki temu rekrutanci mogli by po po prostu stąd brać wiedzę, która może im się przydać. A szukanie tych paczek w gruncie rzeczy nie jest takie proste. 

P.S paczki cheatów a cheaty to są inne rzeczy więc nie wrzucajcie tego do jednego worka. 

Pozdrawiam Hunterow

9 minut temu, Ender600 napisał:

Zobaczymy opinie innych, poza tym w tamtym temacie nie ma wszystkich cheatów, więc myślę że sie przyda, lepiej od razu chyba jest ściągnąć paczke cheatów niz pobierać odzielnie. 

"w tamtym temacie nie ma wszystkich cheatów" proszę cię, zobacz sobie na tamten temat z ogromną liczbą cheatów i wróć do swojego tematu zawierającego marne opisy ośmiu paczek cheatów według swojej własnej opinii wraz z nazwami kilku cheatów które są w nich zawarte

powiedz mi, który temat przyda się bardziej? według mnie ten, w którym opisane jest co dane cheaty robią i jak się nazywają

nie chcę cię zdenerwować lub obrazić, ale robisz właśnie takie niezbyt przydatne tematy zawierające kilka zdań w załóżmy niecałe 15 minut, lądujesz z rangą "Bywalec III" a ci którzy się bardzo starają i robią dobre poradniki w których widać napracowanie ledwo dosięgają do statusu "Użytkownik III"

dobra rada - zamiast robić na kolanie na telefonie marny post, zbierz dużo informacji, ładnie to gdzieś sobie ułóż i taki właśnie dopracowany post wrzucaj na forum a obiecuję, że spotka cię dużo pozytywnych opinii

44 minuty temu, Plaid360 napisał:

"w tamtym temacie nie ma wszystkich cheatów" proszę cię, zobacz sobie na tamten temat z ogromną liczbą cheatów i wróć do swojego tematu zawierającego marne opisy ośmiu paczek cheatów według swojej własnej opinii wraz z nazwami kilku cheatów które są w nich zawarte

powiedz mi, który temat przyda się bardziej? według mnie ten, w którym opisane jest co dane cheaty robią i jak się nazywają

nie chcę cię zdenerwować lub obrazić, ale robisz właśnie takie niezbyt przydatne tematy zawierające kilka zdań w załóżmy niecałe 15 minut, lądujesz z rangą "Bywalec III" a ci którzy się bardzo starają i robią dobre poradniki w których widać napracowanie ledwo dosięgają do statusu "Użytkownik III"

dobra rada - zamiast robić na kolanie na telefonie marny post, zbierz dużo informacji, ładnie to gdzieś sobie ułóż i taki właśnie dopracowany post wrzucaj na forum a obiecuję, że spotka cię dużo pozytywnych opinii

Dałem ich więcej, sa tu cheaty które występują w paczkach między innymi. 

Edytowano przez Ender600

O ile temat by rozbudować to ma on potencjał, jako uzupełnienie tematu już wyżej linkowanego.

Kolego serdeczny, zdajesz sobie sprawę, że nie wymieniłeś w tych paczkach nawet 1/10 zawartości cheatów? JigSaw posiada ich ponad 100. Wurst czy Huzuni tak samo. Nie wspomniałeś przy Ghoscie o jego najważniejszej cesze. Jeśli już chcesz robić taki poradnik, to się doedukuj w necie gdzieś czy popytaj znajomych o dane paczki, dlaczego ich się używa, co daje im przewagę nad resztą. A jeśli już chcesz robić samą zawartość, to ją zrób, a nie wszędzie wpisujesz tylko killaure, criticalsy, scaffolda, fastplace i macro ;p

@EDIT

Dół: to i tak nie wymieniłeś nawet małej części najczęściej używanych cheatów w danej paczce. ;p Podałeś jedynie podstawowe, które zna każdy dzieciak.

Edytowano przez UlanaKrowaUB

Dnia 10.07.2019 o 11:32 AM, UlanaKrowaUB napisał:

Kolego serdeczny, zdajesz sobie sprawę, że nie wymieniłeś w tych paczkach nawet 1/10 zawartości cheatów? JigSaw posiada ich ponad 100. Wurst czy Huzuni tak samo. Nie wspomniałeś przy Ghoscie o jego najważniejszej cesze. Jeśli już chcesz robić taki poradnik, to się doedukuj w necie gdzieś czy popytaj znajomych o dane paczki, dlaczego ich się używa, co daje im przewagę nad resztą. A jeśli już chcesz robić samą zawartość, to ją zrób, a nie wszędzie wpisujesz tylko killaure, criticalsy, scaffolda, fastplace i macro ;p

Podałem jakie są najczęściej używane w danej paczce, to, że ktoś ma ich 100 to i tak stu nie używa, poza tym nie wszędzie jest scafoold, fastplace killaura czytaj ze zrozumieniem.

EDIT: Dodałem to tych paczek większość cheatów, które tam wystepują, wątpie, żeby było ich sto skoro nigdzie więcej ich nie znalazłem, jeśli wiesz jakie to wymień lub daj linka tych stu cheatów, bo jakoś ciężo mi w to uwierzyć.

Edytowano przez Ender600

SS nie działają.

19 godzin temu, Barkler napisał:

SS nie działają.

Właśnie zauważyłem, dlatego wyciąłem je i zamiast tego dopisałem do każdej paczki wszystkie cheaty, które tam występują.

Edytowano przez Ender600

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore