Skocz do zawartości
HojmekOfficial

[PROPOZYCJA] Nagrody dla graczy

Polecane posty

1. Nick z gry: HojmekOfficial

2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Nagrody za najładniejsze wyspy :D

3. Opis: Moją propozycją jest to aby co dany okres czasu administracja wybierała np. 15 wysp które byłby oceniane przez społeczność pod względem estetycznym/pomysłowym itp. Dla miejsc na podium byłyby symboliczne nagrody typu drobny GitfCard-PSC itp. albo np. RANGA. Uważam, że byłaby to bardzo sympatyczne uhonorowanie osób, które cudnie budują :D Liczę na pozytywny odzew

Pomysł może i by przeszedł - tylko po co? Każdy buduje wyspę dla siebie, to TY masz być z niej zadowolony i dumny. Większość graczy skusi się na łatwość w pozyskaniu rangi, przedmiotu czy czegoś tam. Weź również pod uwagę, ze nie każdy ma zdolności do „stawiania klocków” w odpowiednim miejscu, aby coś fajnego powstało. Więc wydaje mi się iż nie wnosi to niczego, dosyć zbędne :v

Edytowano przez Dawid18811

Dawno, dawno temu takie coś było wyłaniane w cotygodniowej gazetce na forum. Później w LIVE Rupima. Pomysł był przyjazny graczom i motywujący ich, jednak nie jestem pozytywnie nastawiony do twojej propozycji. Dlaczego? Moderacja to zazwyczaj ludzie, którym daleko do grona osób znających się na budowaniu minecraftowym, którzy dodatkowo nie są obeznani w projektach dostępnych w Internecie, dlatego jak zawsze to miało miejsce tutaj - wygra schematic. Następne miejsca zostaną obsadzone osobami, do których czuje się szczególną sympatię a dopiero później szary gracz. A nawet jeśli teraz zdarzyłby się cud i wygrani byliby wyłonieni uczciwie - kwestia nagród. Jeśli damy zbyt opłacalną nagrodę, reszta będzie oburzona. Za słaba - nikt nie będzie chciał wziąć udziału.

Reasumując - coś takiego miało miejsce tutaj wiele razy i zawsze były jakieś zgrzyty czy to w trakcie trwania konkursu, czy po. Jestem na NIE

Zostałbym na razie przy rozwijaniu serwera pod względem technicznym a dopiero później myślałbym o takich propozycjach. A dodatkowo maksymalnie raz w ciągu edycji - pod koniec.

@up Ewentualnie owy konkurs odbywałby się pod koniec edycji, a wygrana osoba dostawałaby jakiś przywilej w postaci rangi na nowej  :|

Edytowano przez Dawid18811

Na co to komu?

Podporządkować całe pół roku zabawy (lub mniej), żeby wygrać jakiś tam konkurs? Mało kto i tak robi wyspę pod publikę i raczej zbytnio to by nie zachęciło większej ilości osób.

Sry NIE

Gracze powinni budować wyspę pod siebie i dla siebie, a nie po to, aby wygrać. Pamiętajmy o tym, że panuję faworyzacja, powinniśmy oceniać poprzez pryzmat estetyki i piękna wykonania aniżeli relacji między graczami.

Propozycja sama w sobie jest ok, ale w trakcie trwania takich eventów Jury nie oceniało by najpewniej samej budowli, ale dawali by oceny w stylu Tego lubie, tego Nie to dam mu mniej. Po prostu faworyzacja.
Napewno zdarzyły by się jakieś niezadowolenia od wyniku eventu...  Największą wygraną jest jak sam jesteś zadowolony ze swojej wyspy ;3
Niestety ale musze być na NIE

Tak jak napisali wyżej, pomysł jest ok, gorzej ze zrealizowaniem. 

Każdy ma inny gust, jednemu będzie się podobała wyspa A, innemu wyspa B,co spowoduje jeden, wielki dylemat i pretensje graczy o to, czemu oni nie wygrali, przecież ich wyspa jest lepsza. 

Mało tego, gracze nie będą mieli przyjemności z budowania, ponieważ każdy będzie robił to na siłę, każdy będzie poświęcać swój CAŁY wolny czas, by jego wyspa wygrała i była pierwsza. 

Mam dokładnie takie zdanie jak inni, wyspa to twoj prywatny kącik, w którym możesz zbudować coś ładnego, aby samego siebie - lub innych graczy - zadowolić. 

Przykro mi, jestem na NIE. 

Zawsze można nagrodzić TOP 10 Rankingu Wyspy i nie będzie zgrzytów, czy moderacja kogoś nie lubi. Wygra level, po coś on chyba w końcu jest, tak samo, jak ten ranking.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore