Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maqx

[SW] AZJA

Polecane posty

Nazwa trybu: SKY WARS

Nazwa mapy: AZJA

Nick osoby/osób budujących:  makux

Opis mapy: Mapa została zbudowana w stylu Azjatyckim. Na wyspie możemy zauważyć drzewo ,,bonsai", dwie skrzynie oraz małe jeziorko. Na środkowej wyspie znajduję się dom,który jest połączeniem zarazem nowoczesnej architektury (balkon,taras i styl ścian) jak i bardziej tradycyjnej(lampiony,dach). Na zewnątrz domu znajdują się trzy skrzynie a w środku są dwie, jest tam również kowadło i enchant. Mapa jest skromna i przejrzysta co sprawie, że łatwo się będzie na niej grało ;).

Link do zdjęć:

https://imgur.com/a/agftEWn

Proszę o ocenkę :)

pozdrawiam! <3 

Ale super mapka, jestem na taaak!!!

Mapa starannie wykonana, przypadła mi do gustu:D

Jestem na TAK!

Mam nadzieję, że uda mi się na niej kiedyś zagrać ^^

Fajna mapka, przypadła mi do gustu.

Jestem ZA DODANIEM

Z wyglądu jest fajna, lecz wyspy są dość daleko od siebie. Niestety jestem na  NIE. 

Gdyby mapka miałaby być przyjęta to zostałaby przystosowana do warunków serwera/byku

Średnia, nie podobają mi się kształty wysp, te drzewka fajnie by wyglądały gdyby były wykonane ze zwykłego drewna dębowego a ich korona byłaby z pajęczyn pod którymi można powiesić jakieś lampiony albo dać je w środku żeby drzewka się ładnie świeciły. Ogólnie wyspy z mojej perspektywy wyglądają na puste. Czyli na nie 

Mapa przeciętnie wykonana. O ile środek jest gustowny i ładny, o tyle wyspy graczy, są zbyt prosto zrobione i odległości między nimi są zbyt duże. Wprowadziłabym na Twoim miejscu poprawki, aby mapa wyglądem faktycznie odwzorowywała jej nazwę. 

O tyle środek mi się bardzo podoba, o tyle wyspy graczy... Tak jak wyżej zasugerowano, dałabym pajęczyny zamiast białej wełny oraz zwyczajne drewno. I wyspy są trochę za daleko moim zdaniem

Jeśli zostaną naniesione poprawki, to jak najbardziej będę na tak ;)

Moim zdaniem mapa nie przyciąga uwagi, wyspy wyglądają jakbyś nie miał na nie pomysłu. Mapa zbyt mało kolorowa, przeważa kolor brązowy, zielony i biały, gdyby dodać jakieś bardziej soczyste kolory to wyglądałoby to lepiej. Jeżeli chodzi o wyspę środkową, oprócz tego budynku na środku, nie dzieje się nic ciekawego, a na wyspie gracza ,oprócz tego drzewa i jeziorka, również. Dodałabym również więcej ozdób, nie tylko te kwiaty i lampiony, lecz coś jeszcze bardziej kojarzącego się z Azją. Również zamieniłabym deski (pień drzewa) na drewno. 

Jak na razie jestem na NIE.

Edytowano przez natalia69

Moim zdaniem wyspy są za bardzo oddalone do siebie. Przyczepiłbym się również do kolorystyki drzew, dodał do nich trochę życia i innych kolorów, aniżeli sama biała wełna.

Spróbuj popatrzeć na inne budowle w stylu "azjatyckim" z minecrafta i zainspiruj się nimi i przebuduj ją trochę.

Póki co jestem na NIE

Podzielam zdanie Dragomira (a jego pomysł z pajeczynami rozwiązałby wiele problemów) - Wyspy są puste, większość miejsca zajmują drzewa które moim zdaniem wyglądają niezbyt estetycznie, są zbyt pełne i bardziej przypominają mi watę cukrową przyczepioną do wysp, których kształt również mnie nie zachwyca. Całokształt wydaje się dość schematyczny i mało w nim tego artystycznego nieładu co przekłada się na to, że przechodzimy obok mapy obojętnie, gdyż jest ona nudna w swoim obecnym stanie. 

No więc na nie... 

A ja lubie prostote

Mapka jest fajna, ma swoje wady i zalety jak wszystko na tym kochanym świecie, ja dostrzegłem więcej zalet więc mogę być na Tak

Odległość między środkiem a każdej z wysp graczy jest dość zróżnicowana :( . Z wyspy gracza najbardziej to mi przeszkadza te wielkie drzewo, jest zbyt szerokie oraz design wyspy. Jestem na nie :(

Mapa fajna. Trzeba nanieśc kilka poprawek takie jak:

-Zmniejszenie odległości między wyspami

-  Poprawienie tego wielkiego drzewa (zmniejsz grubośc i zmień materiał). Wtedy dam ocenę pozytywną.

Dlatego moja obecna ocena będzie ocena neutralną.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore