Skocz do zawartości

Polecane posty

Moja propozycja jest związana z trybem sky wars.Mam propozycje o dodanie super mocy do tego trybu 

1. 1 podwójny skok w każdej grze (item to pióro)

2.  a 2 super moc to niewidzialność na 10 sekund (bez bombelków) (item to butelka bez żadnej mikstury)

Proszę o dodanie tych super mocy jako itemy stałe i ewentułalnie też itemy jednorazowe.

od PanPomidorYT

PS:wiem że to trochę wygląda jak list :/

Propozycje jak najbardziej zbędne.

Niektóre wyspy są położone zbyt blisko, aby pozwolić na podwójny skok czy niewidzialność.

Zdecydowanie na NIE

1.Gra będzie zbyt łatwa, może nawet zniechęcić graczy do gry.
2.Tutaj gra będzie za trudna dla Twoich przeciwników. Skąd ktoś ma wiedzieć, gdzie dokładnie jesteś?

2 minuty temu, PanPomidorYT napisał:

a można to chociaż dodać na odległych arenach?

W tym  przypadku propozycja nie ma sensu, skoro już ma to być wprowadzone, to po to, aby gracze nie spadali.

Jeżeli będzie dodane to na odległych arenach, to tak czy siak - spadniesz.

Przykro mi, NIE.

Nawet na odległych arenach ta propozycja nie ma szansy bytu. Przykładowo biję się z jakimś graczem i nagle używam mikstury niewidzialności i mogę go bić, lecz on nie wie gdzie jestem. Nie jest to sprawiedliwe i zepsuło by to magię tego trybu.

Owa propozycja, kilka wieków temu, była na jednym z serwerów i cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem z racji przewagi, jaką oferuję. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore