Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym przedstawić moją propozycję do trybu skywars. Dokładnie chodzi mi o to że osoby bez Vipa muszą się męczyć by uzbierać na jaki kolwiek item stały.

Więc moim zdaniem co 1 albo 2 tygodnie powinien być "Weekend Podwójnych Monet" Czyli po prostu podwójne monety w 2 dni tygodnia a vipy po prostu też mają podwójne monety

Proszę o odpowiedź czy moja propozycja była słuszna czy nie

Moim zdaniem nie jest to potrzebne, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do vipów, którzy wydali te pieniądze. Podwójne monety są dodatkowym udogodnieniem dla osób, które wspierają serwer. Jeżeli gracz nie posiada vipa, również ma szanse na uzbieranie wystarczającej liczby monet na kupienie itemów stałych, oczywiste jest to, że zajmie mu to więcej czasu, ale dla chcącego nic trudnego :)

Jestem na nie.

PS. na przyszłość stosuj się do wzoru :)

Edytowano przez natalia69

Kupując rangę, jednocześnie wymagasz lepszych udogodnień niż pozostali gracze. Jednym z nich właśnie są podwójne monety, uwierz, trochę wytrwałości i cierpliwości a na pewno uzbierasz na dany przedmiot stały. Co jakiś czas pojawiają się "Weekendowe Podwójne Monety", a odnosząc się do Twojej sugestii, wprowadzanie podwójnego mnożniku monet co tydzień bądź dwa, poskutkowałoby szybkim kupnem większości przedmiotów stałych przez graczy. 

Tak jak napisali, będzie niesprawiedliwe wobec osób z VIP'em.
Kupujesz range, dostajesz "wynagrodzenie" w postaci 2x monet.
Moim zdaniem dobrze jest tak, jak jest.

Na NIE.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore