Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
UlanaKrowaUB

[PROPOZYCJA] Asysty

Polecane posty

1. Nick w grze: Kido02

2. Tryb gry: Skywars DUO

3. Nazwa propozycji: Asysty

4. Opis propozycji: Drużynowe zaliczanie zabójstw. Jeśli dwie osoby przyczyniły się do zabójstwa graczy, to obaj dostają dodatnie punkty statystyk zamiast tej, która ostatnia uderzy.

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Jak wszyscy wiemy, serdeczni użytkownicy, tryb Skywars doczekał się nowej edycji, na której możemy zagrać z innym graczem w drużynie. Uważam jednak, że nie został przemyślany aspekt zabójstw. W większości sytuacji każde morderstwo gracza jest dokonywane we dwójkę, jednak zaliczy statystyki tylko osobie, której przypada ostatnie uderzenie postaci. Proponuję dodać system asyst, który przyzna kolejne liczby zabójstw obu graczom. Zachęci to graczy do lepszej współpracy w drużynie. Dodatkowo usunie żałosne zabieranie killi członkowi drużyny. 

@EDIT pomysł jest od Zyfrilki pozdrawiam ją

6. Ewentulne załączniki: brak

Edytowano przez UlanaKrowaUB

Uważam, że masz rację. "Asysty" by były na pewno mile widziane na nowej edycji SkyWars. Myślę, że byłoby to bardzo pomocne tak jak to już napisałeś podczas "współpracy w drużynie". 

Propozycja moim zdaniem warta uwagi. Narazie nie mam co do niej zdania jendogłośnego.

Pozdrawiam 

Jestem na TAK

Skoro już pozwalamy na granie w zorganizowanym sojuszu, pozwólmy też po równi cieszyć się nagrodami za zabójstwa.

Moją propozycją na zrealizowanie tego, byłoby podzielenie pieniędzy na pół(przy killu z asystą), a w reszcie przypadków nadawać kasę normalnie.

Z pewnością zachęciłoby to graczy do grze opartej na współpracy i zatrzymało ich przy trybie 2v2 :)

Myślę, że drugi gracz mógłby mieć 2 razy mniej monet za asystę.

Jestem na TAK

Jako pomysłodawczyni tej jakże cudownej propozycji to chyba nieodpowiednim z mojej strony byłoby mieć o niej negatywne zdanie. Brak nagrody nie jest w porządku w stosunku do drugiego gracza z drużyny, który niejednokrotnie zrobi więcej niż jego przyjaciel a żadnej monetki za to nie dostanie. Tak jak osoby wyżej wspominają - Rozdzielenie nagrody na pół jest według mnie genialnym rozwiązaniem tego problemu - Ani nie sprawi, że SkyWars 2na2 będą sposobem na szybszy zarobek, ani żaden z graczy w nie grający nie zostanie poszkodowany - I wilk syty, i owca cała. 

Oczywiście jestem całym serduszkiem za wprowadzeniem tej zmiany aby każdemu z nas grało się na starym/nowym trybie jeszcze przyjemniej. 

Asysta byłaby dobrym dodatkiem na SkyWars Duo

Jestem ZA dodaniem :)

Jestem na tak

A co myślicie o czymś takim również na Bedwars? W przypadku jednej drużyny nie jest to chyba kwestią dyskusyjną (chyba że trzy osoby biłyby jedną, to może by system liczył dwa największe % dmg zadanego ofierze?), ale jakby były dwie różne drużyny przy ataku na jednego gracza? Nie mówię tu o sojuszach, które rzecz jasna są zakazane, ale czasem przy masowych bitwach mogłyby takie sytuacje nastąpić. Przewiduję dwie opcje w przypadku atakowania jednego gracza przez dwie różne drużyny: asysty się liczą lub nie liczą

29 minut temu, Thordissa napisał:

Jestem na tak

A co myślicie o czymś takim również na Bedwars? W przypadku jednej drużyny nie jest to chyba kwestią dyskusyjną (chyba że trzy osoby biłyby jedną, to może by system liczył dwa największe % dmg zadanego ofierze?), ale jakby były dwie różne drużyny przy ataku na jednego gracza? Nie mówię tu o sojuszach, które rzecz jasna są zakazane, ale czasem przy masowych bitwach mogłyby takie sytuacje nastąpić. Przewiduję dwie opcje w przypadku atakowania jednego gracza przez dwie różne drużyny: asysty się liczą lub nie liczą

bardzo dobry pomysł

Asysty to dobry pomysł.

Jestem na tak.

Naprawdę, chyba najlepsza propozycja jaką przeczytałem na tym forum... Co tu dużo mówić, jestem na TAK 

Muszę coś jeszcze tu pisać?

Wszystko wyjaśnione ^_^

jestem na TAK!

Troszke odkopie temacik :)

Asysty wydają się dobrym pomysłem, tylko co, gdy ktos obije kogoś i zginie, a kolega go zabije, dalej pieniądze na pół ? Tak troszke słabo, bo trzeba by grzebac offline itp. , ALE jeśli byśmy olali tych, co zginęli, to rozdzielenie pieniążków wydaję się dobrym rozwiązaniem (w dodatku w Polsce to ostatnio modne iykwim ;) ).

Nie widzę większych przeciwskazań na tak

22 godziny temu, tzmcion napisał:

Asysty wydają się dobrym pomysłem, tylko co, gdy ktos obije kogoś i zginie, a kolega go zabije, dalej pieniądze na pół ? 

Bardzo dobre pytanie...

Ze względu na to, że na SW Duo nie widać już nikogo, myślę, że nie opłaca się tego wprowadzać.

Jestem na NIE

Edytowano przez Ender600