DZIĘKUJEMY ZA XVI EDYCJE!

ODWIEDŹ SKYBLOCK.YT

Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mannaaaaa

Rekrutacja do wyspy !

Polecane posty

Witam.

Poszukujemy osób do wyspy (na serwery skyblock )

Wymagania :

- aktywność każdego dnia
- ts3
- mile widziana premka ( w przypadku gry na zagranicznym serwerze )
- wiek najlepiej 14+ 
- chęć do gry
- umiejętność 'pracy' w grupie
- kultura osobista

Oferujemy:

- grę pod topkę 
- doświadczonych graczy
- ts3 z botem muzycznym
- miłą atmosferę Smile

Założenie takie, że gramy na topowych serwerach

Osoby zainteresowane proszę o pisanie pod tym postem.

Szanowny użytkowniku o wdzięcznym pseudonimie mannaaaaa,

Pragnę przyznać, że pomysł zwerbowania własnej ekipy na forum jest bardzo oryginalny (przynajmniej w tej serwerowni). Jednak przeczytaj ponownie swój post i zauważ, że aktualnie raczej odstraszysz graczy formą tekstu - nie przyciągniesz. Odpowiedz sobie na pytanie: to jest rekrutacja trzynastolatka szukającego na MCHC ludzi do gildii typu OGAR 13+ DOBRY W PVP czy rekrutacja na poziomie, na Skyblocka? No właśnie! Na Skyblocka! Usuń te kolorki, pisz czcionką z rozmiarem 12-13, białe ramki odstaw do lamusa. Nadmiar BBcode jest, o grozo, ohydny.

A teraz tak nawiązując bardziej do treści; przedstaw mi, proszę, na jakim topowym serwerze mieliście topkę lub byliście jej blisko? Nigdy cię ani ja nie widziałem, ani moi znajomi. A uwierz, że jest nas pełno i na polskich serwerach, i na niemieckich, i na anglojęzycznych. Pograj pierwsze trochę na Skyblockach a dopiero później oferuj grę pod topkę, bo na razie nick JOKE_manna jest totalnie losowym pseudonimem w oczach wyjadaczy skyblocków. A chyba powinien być doświadczonym graczem grającym pod topkę, co?

Poza tym, przedstaw się graczom, bo pewnie jak ty nie chcesz brać w ciemno ludzi, tak i ludzie nie chcą iść nigdzie w ciemno.

Po tym wszystkim być może albo ja, albo ktoś inny się skusi. :P

Pozdrawiam

Sławomir

___

EDIT do odpowiedzi niżej

Jeśli ten pierwszy serwer jest dla ciebie topowy to ja nie mam pytań co rozumiesz przez to...

Kido02 to numer Kida, bo jest ich od Kido00 do Kido18. Mój rocznik jest inny.

Ale cóż, udanej rekrutacji XD

Edytowano przez UlanaKrowaUB

6 godzin temu, UlanaKrowaUB napisał:

Pragnę przyznać, że pomysł zwerbowania własnej ekipy na forum jest bardzo oryginalny (przynajmniej w tej serwerowni). Jednak przeczytaj ponownie swój post i zauważ, że aktualnie raczej odstraszysz graczy formą tekstu - nie przyciągniesz. Odpowiedz sobie na pytanie: to jest rekrutacja trzynastolatka szukającego na MCHC ludzi do gildii typu OGAR 13+ DOBRY W PVP czy rekrutacja na poziomie, na Skyblocka? No właśnie! Na Skyblocka! Usuń te kolorki, pisz czcionką z rozmiarem 12-13, białe ramki odstaw do lamusa. Nadmiar BBcode jest, o grozo, ohydny.

A teraz tak nawiązując bardziej do treści; przedstaw mi, proszę, na jakim topowym serwerze mieliście topkę lub byliście jej blisko? Nigdy cię ani ja nie widziałem, ani moi znajomi. A uwierz, że jest nas pełno i na polskich serwerach, i na niemieckich, i na anglojęzycznych. Pograj pierwsze trochę na Skyblockach a dopiero później oferuj grę pod topkę, bo na razie nick JOKE_manna jest totalnie losowym pseudonimem w oczach wyjadaczy skyblocków. A chyba powinien być doświadczonym graczem grającym pod topkę, co?

Poza tym, przedstaw się graczom, bo pewnie jak ty nie chcesz brać w ciemno ludzi, tak i ludzie nie chcą iść nigdzie w ciemno.

Pozdrawiam

Sławomir

XD

13 godzin temu, UlanaKrowaUB napisał:

Pozdrawiam

Sławomir

kur..de chłopie co ty piszesz w ogóle xD

Tak na początek na premce JOKE_manna miałem ponad 15 różnych nicków nie tylko ten obecny xD

Topeczki na wielu serwerach przykładowo z polskich to bluemc 2 edycje grane i 2 razy top 1 ( za czasów 100 + osób ) ,zagraniczny np minesaga ( jak grało po 2k osób ) topeczka i $ na paypala :p .to takie przykłady .-.

Kolejna sprawa po co mam się na forum rozpisywać o sobie? ;___; chyba po to ts jest, któego używamy do komunikacji a nie jakieś pisanie.

Co do kolorków to są spoko, a że białe paski to idc przeklejone po prostu z innego forum \o/

aa i pograj trochę na skyblockach xD w nicku premki masz 02, domyślam się, że to rocznik : > Na sb od 2k12 gram byku D:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Koanrade
      1. Nick: Koanrade 2. Wiek: 16 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram od września 2017 roku. W tym czasie występowały jednak przerwy w graniu. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Moją wiedzę na temat komend Helpera i Moda oceniam na 7/10. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak spełniam wszystkie wymagania. 6. Opisz siebie: Mam na imię Konrad i od dłuższego czasu gram w minecraft. Lubię serwery typu RPG oraz skyblock. Lubię grać wieczorami jak i rankami. Iteresują mnie także FPS i karcianki. Obecnie uczęszczam do technikum. Myślę że szybko nawiązuje nowe kontakty. Moją pasją jest jedzenie. Częściej korzystam z teamspeak'a aniżeli z discorda. Szukam miejsca gdzie spędze miło czas, a za takie miejsce uważam grono administracji mc.skyblock.pl. Wiele osób zna mnie już na serwerze lub chociaż mnie kojarzy. Staram się nieść pomoc graczom i dlatego chcę dołączyć do was. Z góry dziękuje za rozpatrzenie wniosku Z poważaniem Konrad
    • Przez TheDangerCat
      1. Nick: TheDangerCat 2. Wiek: 18 3. Jak długo grasz na serwerze? 10.05.2013 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 8/9 ale bez problemu wszystkie zagram 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Spelniam, bez zadnego problemu. Mikrofonik jest, premium tez a na serwrze spedzam pona 12h dziennie. 6. Opisz siebie: Więc zaczniemy tak, jestem Dawid mam 18 lat i chetnie sluze pomoca kazdemu. Jestem pomocnym, delikatnym, spokojnym graczem i jezeli mialbym cos zyskac lub stracic na poczet szkody serwera wolalbym stracic. Serwer jest dla mnie waznym miejscem, jest to moj plac zabaw i teoretycznie praca. Ogolnie nie mam zlego kontaktu z graczami a nawet rzeklbym ze jest calkiem dobry. Dostajac range pilnowalbym regulaminu i zachowania innych graczy jak i swojego aby serwer panowal w jak najlepszym porzadku. Pozdrawiam czytajacych tych co czytaja dla beki i tych co faktycznie czytaja to na powaznie! Moje serduszko dla was <3
    • Przez JakubDJ
      1. Nick w grze: JakubDJ
      2. Wiek: 16
      3. Opisz siebie: Jestem młodym graczem, poświęcającym bardzo dużo czasu dziennie na gry. Uwielbiam pomagać, jestem miły i mam dobre podejście do młodszych osób, jestem cierpliwy.
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym przyczynić się do serwera w jakiś konkretny sposób, oraz nadzorować i pomagać graczom Cubegame.pl
      5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Najwięcej grałem kilka lat temu, może nawet na mysg.pl, pózniej co jakiś czas na kilka dni aktywnie grałem (oczywiście w sytuacji rozpatrzenia rekrutacji pozytywnie to się zmieni )
      6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie do 7 godzin, niestety co 2 tygodnie w weekendy od piątku 15:00 do niedzieli 18:00 mnie nie ma (widzenia)
      7. Discord: tak/nie Tak
          TeamSpeak3: tak/nie Tak
          Sprawny mikrofon: tak/nie Tak, nawet dobra jakość
          Mutacja: tak/nie Tak, późniejsza, mój głos nie jest najgorszy
      8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Pewnie
      P.S. w moich statystykach (cubegame.pl/profil/JakubDJ) praktycznie nic nie widnieje, a na mysg.pl kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu :O + bardzo dbam o ortografię
    • Przez McHugoPL
      1.Nick:McHugoPL
      2.Wiek:Mam 18 lat
      3.Kiedyś grałem bardzo dużo teraz gram takie 3 godz dziennie.
      4.Komendy znam na takie mocne 8
      5.Tak
      6.Tak jak wyżej napisałem mam 18 lat na imie mam Sebastian chodzę do klasy 3 Szkoly Zawodowej uczę się na malarza lubię grać w piłke nożna a najbardziej lubię grać w mc
    • Przez kuba1234plww
      1.Nick w grze: KofdexTV
      2.Wiek: 13
      3.Opisz siebie: Cześć! Jestem Jakub, W szkole nie jestem za bardzo lubiany. Mam trochę przyjaciół, i lubię grać na tym serwerze. Lubie słuchać muzyki. Nie jestem fanem disco polo. Wole muzykę taką jak np. Alan Walker - Faded. Przepadam za Siatkówką, ale za często w nią nie gram. Jestem osobą która lubi odpoczynek.
      4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Chciałbym aby na serwerze nie było Cheaterów. Nie lubię jak ktoś psuje grę innym, więc się zgłosiłem.
      5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Dopiero zacząłem
      6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: od 4 do 6 godzin w weekendy o wiele dłużej
      TeamSpeak3: Tak
      Sprawny mikrofon: Tak, ale słaby
      Mutacja: Nie
      8.Czy posiadasz konto premium?: Tak
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore