Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
QU3RK

[Helper] DJaia

Polecane posty

1. Nick: DJaia
2. Wiek: 16 lutego 2019 roku, ukończyłem 15 lat
3. Jak długo grasz na serwerze? Jest to ciężkie dla mnie do stwierdzenia. Jestem graczem, który grał na jednych z pierwszych edycji. Lecz nadszedł moment gdzie 
Minecraft zaczął mi się nudzić więc zaprzestałem grania w tę grę. Dnia 5.08.19 postanowiłem wrócić do grania.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Przed zaprzestaniem grania w minecraft, prowadziłem własny serwer. 
Byłem też moderatorem na serwerze gdzie przebywało 100+ graczy dziennie.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak spełniam wszystkie wymagania, które były tam zawarte. 
6. Opisz siebie: Mam na imię Piotrek. Mieszkam w województwie Małopolskim. Moim hobby jest granie w piłkę ręczną, ten sport uprawiam od 3 lat.
 Po ukończeniu gimnazjum będę chciał znaleźć pracę "Administrator baz danych", albo zostać grafikiem komputerowym. 
Jestem osobą kreatywną i dużym dystansem do życia. Uczę się na błędach i staram się ich nie popełniać. Panuję nad swoimi emocjami.

Jak sam napisałeś, wróciłeś do klocków 5 sierpnia tz. wczoraj. Niestety jak dla mnie to jest za krótko aby zapoznać się z serwerem. W związku z powyższym, aktywność jak na dzień dzisiejszy mała jak nie zerowa. Pograj trochę, udzielaj się na czacie, wbijaj na teamspeaka a zmienię ocenę.

Niestety, nie

Nie widziałam Ciebie na klockach jak i na teamspeaku. Konto dla podania.
Nie.

Masz koło 40 minut przegranych  na serwerze to zdecydowanie za mało żeby poznać serwer ;p

Na NIE

Aktywność na serwerze zerowa.

Ocena negatywna.

Biorąc pod uwagę powyższe wypowiedzi, podanie ODRZUCONE.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore