Skocz do zawartości
Uga

[Poradnik] Poradnik dla Nowych Graczy SKB

Polecane posty

3 godziny temu, Uga napisał:

Ciekawi mnie tylko dlaczego jeden gracz który nie jest z topki polecił i mu sie to spodobało a tylko topki sie pultaja :/

Bo gracze z topki są generalnie starsi i wiedzą czym poskutkuje takie zachowanie. A co do tego gracza który jest na tak to owy gracz nie gra na skyblocku tylko na cubegame i wczoraj rozmawiałem z nią i nie ma pojęcia o tym co jest w poradniku tylko jest ładnie napisany dlatego jest na tak. Śmieszne zachowanie. Spójrz na odpowiedzi które jakkolwiek popierają twój post lub podejście, albo osoby nie znające się na gospodarce i ekonomii, dzieci lub twoi znajomi. Również nie pozdrawiam

rip używanie mózgu przez innych, skoro jeden gość poda wszystko na tacy

- ileś tam, chyba 11

Może i nie gram na skyblock'u, ale nie rozumiem pretensji niektórych graczy. Chłopak się postarał, chciał dobrze, ale ludziom nie dogodzi. Gra to ma być przede wszystkim dobra zabawa, najlepiej w miłej atmosferze! Poradnik mi się podoba.

Edytowano przez Kapereq

6 godzin temu, Kapereq napisał:

Może i nie gram na skyblock'u, ale nie rozumiem pretensji niektórych graczy. Chłopak się postarał, chciał dobrze, ale ludziom nie dogodzi. Gra to ma być przede wszystkim dobra zabawa, najlepiej w miłej atmosferze! Poradnik mi się podoba.

Ten poradnik psuje dobrą zabawę na serwerze. Że ładnie wygląda to nie znaczy że powinien się tu znajdować. 

Jak dla mnie to szczyt hipokryzji, zachowanie Niebezpiecznego Kotka i jego gromadki:) przypominam kto zniszczyl poprzenią edycje kopiując wszystko co sie dało:) więc ten poradnik a wasze kopiowanie to niebo a ziemia ;) zastanówcie się nad sobą a później pomyślcie kto jest tym gorszym

+1 Uga, Poradnik na dobrym poziomie, krótko i na temat, estetyczny i miły  dla oka :)

A was hipokryci z topki nie pozdrawiam. :)

Edytowano przez Grey

26 minut temu, Grey napisał:

Jak dla mnie to szczyt hipokryzji, zachowanie Niebezpiecznego Kotka i jego gromadki:) przypominam kto zniszczyl poprzenią edycje kopiując wszystko co sie dało:) więc ten poradnik a wasze kopiowanie to niebo a ziemia ;) zastanówcie się nad sobą a później pomyślcie kto jest tym gorszym

+1 Uga, Poradnik na dobrym poziomie, krótko i na temat, estetyczny i miły  dla oka :)

1)ja np nie mam nic wspulnego z ta grupa a tym bardziej kopiowaniem a uwazam ze ten poraadnik jest bezsensu bo zamiast kazdy grac i szukac sposobu na zarobek ma go na tacy...

2)uga tez zebral sie na pomoc jak zarobil miliony etheru , wiem to stad ze ja zarobilem ponad mln a mam ponad 500lvl mniej w zielarstwie od ugi .dziwne ze zebralo mu sie na pomoc nie w momencie kiedy odkryl sposob tylko jak juz mial wszystko .....

3)gracze ktorzy sa nowi to tylko jeden komentarz na plus a reszta plusow to osoby nie grajace na skyblocku wiec nie rozumiem wgl czemu sie udzzielaja skoro nie wiedza z czym to sie je.a

4)zrujnowanie edycji przez kopiowanie czy przez podanie na tacy wszyskie najbardziej oplacalne sposoby zarabiania to nadala rujnowanie edycji wiec nie pozdrawiam

Edytowano przez n0WLIX963

12 godzin temu, TheDangerCat napisał:

Nie grasz to sie nie wypowiadaj bo nie masz żadnego pojęcia o skyblocku i o tym co tu się wyprawia a twój komentarz jest zbędny.

A kim ty jesteś, żeby zabraniać mi wypowiadać się w temacie na forum publicznym? Po prostu pogódź się razem ze swoją grupą z tym, że niektóre osoby (w tym ja) mają inne zdanie na temat tego poradnika i mają prawo się nim podzielić, nawet jeśli nie grają aktywnie na skyblock'u.

I czy faktycznie mój post jest zbędny? Myślę, że poprawiłem humor tym kilku osobom, które na niego zareagowały, więc sądzę, że nie :D.

Edytowano przez Kapereq

2 godziny temu, Grey napisał:

Śmieszny jesteś. Co było edycję temu zostało edycję temu. Tę edycję ratujemy własnymi rękoma ;). Człowiek chce zadbać o ekonomię żeby się to nie sypalo a wpadnie taki agent i się pruje za to co już przeminęło

Nie pozdrawiam bezmozgów :)

Dnia 8.08.2019 o 1:13 PM, Grey napisał:

Żartujesz sobie? Własnie chciałbym tobie zadać to pytanie Kto zniszczył poprzednią edycję? Kto był jednym z głównych inicjatorów tego wszystkiego? Hmm Grey nie chcesz mi powiedzieć? Zachowanie żałosne, ale jeden główny argument, który tutaj widzę, że poradnik ładnie wygląda I NIC WIĘCEJ a to, że ktoś jest znajomym Ugi i pisze mu takie bzdury pod tym postem typu Dobry poradnik bla bla bla.  Rozumiem, że chcesz trochę reakcji itd ale psucie edycji nie jest fajne. A i jeszcze jedno Grey proszę Cię nie mów nic o kopiowaniu bo za każdym razem kiedy poruszasz ten temat to mi chce się smiać. Nadal nie popieram poradnika :(

Pozdrawiam osoby, które maja ponad 20iq i własne zdanie :D

Czy naprawde jakiś NOWY gracz skyblock będzie wchodził na to forum i nagle od razu ogarnie jak ono działa i znajdzie ten poradnik ? To forum odwiedza/dziło może 30% graczy skyblock, nie wydaje mi się, żeby szukali tutaj pomocy w tym, jak się rozwinąć... Ja jak zaczynałem, to nie mogłem się nacieszyć, jaki to jestem sprytny, że kopie śnieg spod bałwana i na tym zarabiam ;) i myślę, że wielu nowych graczy robi podobnie i sami znajdują sposoby na zarobek. Nie popieram podawania na tacy, ale jak przestaniecie się kłócić pod tym postem, to szansa na to, że ktoś zainteresowany pominięciem użycia własnego mózgu, znajdzie ten post, spadnie o połowę;)

Widze, że jakaś kłótnia się wywiązała z powodu "głupiego poradnika". Więc mimo wcześniejszej wypowiedzi, wypowiem się po raz drugi. Oczywiście tak jak wspomniałam wyzej, nie popieram robienia takiego czegoś. Ale również szanujmy się. Czytając to co piszecie do siebie, zastanawiam się kto wam wszystkim dał prawo do głosu.

Kolega napisał poradnik, nie powinien go wrzucać, ale bez przesady. Wracanie do tego co było na poprzednich edycjach - żałosne. Ale bardziej żałosne jest to, że KAZDA osoba, która napisała o niszczeniu edycji kopiowaniem, miała z tym kopiowaniem dużo wspólnego ;). 

Zgodzę się z tym, że większość pozytywnych komentarzy jest napisana od znajomych autora poradnika. Ale takie pisanie, "O JEZU NIKOMU SIE NIE PODOBA TYLKO ZNAJOMYMI OMG!!!" To brzmii jakby osoby piszące w taki sposób, nie miały znajomych, lub po prostu myślą, że ICH znajomi na ICH pracę by nie zareagowali w pozytywny sposób. Niech sobie już napisza, że ładnie napisane, że ładnie sformatowane. Przeszkadza wam to? Dziwne.

Co do wypowiadania się osob postronnych, nie uczestniczących w życiu serwera. Popatrzcie od innej strony. Nie gracie na serwerze. Ale z ciekawości jak to człowiek, przeglądacie forum. Trafiacie na jakiś poradnik "DLA NOWYCH GRACZY" no to wchodzicie, czemu nie. Czytacie, czytacie. No ładnie napisane, ładnie sformatowane. No to w sumie czemu by nie pochwalić autora?

Podoba mi się - napiszę, że mi się podoba. Nie podoba mi się - napiszę, że mi się nie podoba. Prosta filozofia nie?

To co tu napisałam to tylko MOJA opinia na temat, powyższych wypowiedzi. 

Pozdrawiam

Edytowano przez Dominikaa

poradnik zbedny nie dziala nie wiem po co tu jest

Miło z twojej strony, że przez jakiś czas pomogłeś napewno nie jednej osobie. Niestety poradnik nie jest już w pełni aktualny. 

//zamykam i przenoszę :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore