Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tzmcion

[Podanie] tzmcion

Polecane posty

1. tzmcion

2. 16 lat

3. Cześć ! Jestem 16 letnim chłopakiem chodzącym do technikum informatycznego :P. Jako informatyk jestem poniekąd zmuszony do interesowania się światem wirtualnym, jednak staram się go jak najwięcej unikać :D. W związku z tym znam się na programowaniu, stronach internetowych i grach.  Gdy nie siedzę przed komputerem, to moim najczęstszym zajęciem jest ogólnie muzyka. Kocham gitare, gram na niej od 4 lat, oprócz tego gram na pianinie i harmonijce. Oprócz tego uczę się śpiewać, jednak pół roku ćwiczeń to za mało na głos, którym się można pochwalić :P. Mam dość specyficzne podejście do wszystkiego. Bardzo często mam kompletnie inną opinie na jakiś temat, niż moi koledzy, co też wiąże się z tym, że mam dosyć nietypowy charakter. Jestem naraz bardzo otwarty dla innych i nieśmiały. Bardzo trudno jest mnie sprowokować, czy też zezłościć. Zazwyczaj reaguję dopiero, gdy ktoś wyzywa innych, gdy zaś ja jestem celem, próbuję podłapać temat i trochę z siebie pożartować, często to trochę rozluźnia atmosfere ;). Myślę, że moimi największymi wadami są brak cierpliwości i hipokryzja :(. Próbuję z tym walczyć, gdyż znalazłem osoby, które potrafiły mi powiedzieć, że mam z tym problem, jednak to jest trudne :/. Swoją drogą nie lubie osób, które nie mówią, co myślą, a gdy nagle nie mogę sobie z czymś poradzić to się pojawiają i lecą z wiązanką typu "bo ty jesteś taki i taki, to nie dasz rady".  Pierwszym uczuciem, jakie powoduje prawda, jest nienawiść, jednak wolę się z nią zmierzyć, gdy mogę się przygotować, niż ryzykować spotkanie z nią w najmniej spodziewanym momencie. Myślę, że na tym zakończę :)

4. Często przebywam z młodszymi od siebie jak i starszymi, więc umiem się dostosować do tego, w jaki sposób rozmawiać :D. Pozatym umiem łagodzić sytuację i uspokajać innych. Prawdą jest, że czasem zachowuję się dziecinnie i robię rożne głupstwa, jednak gdy dowiem się, że w jakiś sposób przeszkadza to innym, to przestaję (próbuję :D). Bardzo nie lubię, gdy ludzie się wyzywają, szczególnie w internecie, gdzie uważam, że jest to najbardziej niedojrzałe i dziecinne zachowanie, jakim się można wykazać - nie znając kogoś prawie wogóle, obrażasz na podstawie jakiejś wiadomości, lub zagrania... Chciałbym móc chronić ludzi przed takim wyzywaniem ;).

5. Aktywnie gram 4-5 miesięcy

6. W grze to 2 godzinki dziennie daje radę, na forum z 2 godzinki także ;).

7. Discord -tak

teamspeak - tak

micro - tak, do wyboru,do koloru 

mutacja - tak

8. Tak

"Poddając się, tylko udowadniasz, że ci nie zależy."

Pozdrawiam

Edytowano przez tzmcion

Biorąc pod uwagę twoją przeszłość (czyt. poprzednie konto na forum + zachowanie podczas poprzedniego podania) mam wątpliwości czy nie będzie tak samo i tym razem...

Mogę dać ostatnią szanse, ale musisz udowodnić czy moja decyzja będzie słuszna - kierunek rozmowa...

O dziwo wybrnąłeś z sytuacji - tak lecz zabawa dopiero się zacznie...

Zapraszam na rozmowę :).

Jestem na tak.

Ciekawie się rozpisałeś. Staty nie najgorsze. Trzeba by z tobą trochę pogadać. Prawie codziennie wieczór mi pasuje gdyby coś czekaj na kanale rekrutacji

Po rozmowie jestem na tak

Kolejne podanie, kolejna szansa - zapraszam na rozmowę.

Bylebyś nie odstawiał takiej pajacerki jak ostatnio.

Było dobrze, jestem na tak.

No cóż, zapraszam na rozmowę?

Nie do końca pamiętam, jak wypadła nasza rozmowa, aczkolwiek jestem skory dać Ci ocenę pozytywną.
Jestem na tak.

Niech będzie.

Zapraszam na rozmowę.

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore