Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gambler99

[Propozycja] Wybór lobby na BW

Polecane posty

1.  Mój nick to Gambler99.

2.  Tryb gry to BedWars.

3.   Nazwa propozycji: "Wybór lobby na BW"

4.   Opis propozycji: Chodzi o to, że gracze czasami nie wiedzą jak zmienić lobby na BedWars, lub po prostu zmieniają tryb gry i na nowo dołączają, aby wejść na to drugie lobby. Każdy miał taką sytuacje (gracze BW) wygraliście arenę z kolegą lub przegraliście przeniosło Was na lobby, lecz każdy gdzie indziej. Chciałbym, aby ułatwić trochę sytuacje i przy wchodzeniu na serwer i klikaniu na ikonkę łóżka był wybór, na które lobby mamy iść. Narysowałem także rysunek (przykładowy) jak to według mnie by wyglądało. Jeżeli chodzi o wygraną lub przegraną na BedWarsach, bardzo bym chciał żebyśmy zostawali na tym samym lobby co przed wejściem na arenę.

5.  Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Właśnie, jeżeli chodzi o nowych graczy czyli np. waszych przyjacieli którzy nie umieli wejść na to lobby gdzie wy byliście, teraz z własnie wyborem lobby na BW będzie o wiele prościej.

6.  Ewentualne załączniki: ps: rysowane na szybko! 287705020_Beztytuu.thumb.png.19e142602436af733261e1e9b8e9c869.png

Miałem kiedyś z tymi dwoma lobby problemy... nie potrafiłem przejść na drugie - jednak obecnie umiem

Z myślą o graczach nowych lub słabszych jestem ZA dodaniem czegoś takiego :

No przyda sie, jestem na tak.

Oczywiście jestem na TAK

Do przejścia z jednego lobby na drugie wystarczy jeszcze raz kliknąć łóżko. 

Według mnie lepiej by było po prostu dać gdzieś informacje o tym 

2 godziny temu, Blay95 napisał:

Do przejścia z jednego lobby na drugie wystarczy jeszcze raz kliknąć łóżko. 

Według mnie lepiej by było po prostu dać gdzieś informacje o tym 

nie zawsze jest to jeden raz, a kilka, co po jakims czasie robi sie denerwujace c;

Przyda się, na TAK. 

W jednym i drugim lobby tabliczki pokazują te same areny, dlatego nie widzę szczególnego sensu propozycji. Dla samego stania w lobby z kimś to już można sobie kliknąć te parę razy  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore