Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
frycucycu

[Podanie] ShavieX

Polecane posty

1. Nick w grze: ShavieX
2. Wiek: 17 lat [18 w styczniu]
3. Opisz siebie: Witam, jestem Fryderyk, pochodzę z Olsztyna, gracz Minecraft'a od dobrych 8 lat. Jeśli chodzi o moją osobę, to jestem otwarty i towarzyski lecz mam specyficzny charakter, szanuję innych ludzi oraz cenię sobie szczerość, mam duży dystans do siebie i specyficzne poczucie humoru (nie zawsze to każdemu odpowiada). Na grę poświęcam bardzo dużo czasu, nie interesują mnie tylko sam Minecraft. Jestem wielkim fanem polskiego rapu, prowadzę kanał na YouTube i cieszę się życiem. Na serwerze gram od roku 2013 roku, z dłuższymi przerwami, spędziłem na nim wielu czasu za dzieciaka (setki, jeśli nie tysiące godzin). Prowadziłem własne, mniejsze serwer oraz byłem na moderatorem na innych. Uważam się za nie najgorszego budowniczego. Jestem kreatywny i bardzo ambityny jeśli chodzi o moją przyszłość. Znam się bardzo dobrze na komendach różnego typu. Nie mam najmniejszego problemu z poprawną ortografią (wręcz irytuje mnie niepoprawna pisownia). 
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Kocham grę i jestem mega zafascynowany serwerem. Pamiętam, gdy byłem młodszy wręcz marzyłem o pozycji Admina czy Moderatora. Dzisiaj, chociaż już tak nie mam, a myślę o tym jako formie przyjemnej pracy popołudniami. Mam wrażenie, iż byłbym bardzo odpowiednią osobą na stanowisko KidModa. Byłbym osobą pozytywną i kontaktową, ale jednocześnie konsekwentną i pewną swoich działań.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Gram od roku 2013, obecnie to głównie rozrywka dla przyjemności wieczorami, z kumplami lub solo. Spędzam miło czas na serwerze, lecz nie jest to codzienne granie po kilkanaście godzin dziennie jak to bywało 5 lat temu.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Od 4-6 godzin dziennie
7. Discord: Tak
    TeamSpeak3: Tak
    Sprawny mikrofon: Tak
    Mutacja: Tak
8. Czy posiadasz konto premium: Tak

Oprócz iluś tam arenek na SBSG, na serwerze nie grałeś prawie wcale. Jeśli zależy Ci na pozytywnym odbierze podania, musisz posiadać aktywność z każdego trybu!

Jestem na nie.

Bardzo słabe statystyki.

Nie.

1704199304_Screenshot_2019-08-16CubeGameNajlepszypolskiserwerMinecraft-MiniGames.png.f40d931b434a9f7342be4c8febac1ee2.png - nie widzę, aby Ci zależało na poprawie statystyk.

Jestem na nie.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore