Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AfferPL

[Helper] AfferPL

Polecane posty

1. Nick: AfferPL (nowe ID, wczoraj kupione premium) 
2. Wiek: 18
3. Jak długo grasz na serwerze? Regularnie od poprzedniej edycji. 
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? (7/10) kwestia przypomnienia 
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Myślę że tak 
6. Opisz siebie: Na imię mi Patryk, mieszkam w małym mieście w województwie pomorskim. Swoją przygodę z minecraft zacząłem wiele lat temu jako dziecko. Miałem bardzo dużo przerw od minecrafta (kilka lat). Jednak za każdym razem wracam na dłużej żeby miło spędzić czas. Uczę się w technikum informatycznym. W przyszłości chciałbym zostać programista. Bardzo lubię grać w gry, zabija czas. Na codzień bardzo lubię pomagać innym. Oczywiście nie wszystko potrafię ale staram się jak mogę. Staram się dużo udzielać na serwerowym chacie. Często przesiaduje na serwerowym teamspeaku (nowe id), więc można ze mną porozmawiać. Pozdrawiam Affer 

Podanie do najpiękniejszych nie należy, widać że nie starałeś się nad wyglądem. Aktywność? Nie kojarzę abyś udzielał się na czacie. Na teamspeaku też nie widuje. Historia - znalazło się pare wpisów niestety.

// 30.08.2019 Twoja aktywność spadła do zera - nie widziałem cię ani razu na serwerze od złożenia podania - Nie

Nawet kilka razy widziałam Twój nick na chacie. Jeśli chodzi o teamspeak'a to trochę słabo, aczkolwiek również Ciebie tam widziałam. Popracuj trochę nad aktywnością ;).
Neutral/Tak

//aktualizacja 29.08.19:

Minęło dosyć sporo czasu, od kiedy napisałeś podanie. W tym czasie Twoja aktywność drastycznie się pogorszyła(o ile w ogóle wchodzisz na serwer). Z tego powodu zmieniam swoje stanowisko na NIE.

Plusy
- Aktywność w miarę ok
- Z podania można się czegoś dowiedzieć
- Widziałem i gadałem na ts3
- Coś tam się udzielasz na chacie

Minusy
- Nie gadałem i nie widziałem na ts3
- Nie widziałem jak pomagasz na chacie
- Podanie niewygodnie się czyta
- Słaba aktywność na forum 

Na NIE                Na Neu/Tak   
//edit 29.08.2019

Od złożenia podania troszkę mineło i mocno zmalała twoja aktywność niemal do 0
Na NIE

Kojarzę z serwera, aktywność jest raczej zadowalająca, nie mam nic przeciwko Twojej kandydaturze.

Ocena pozytywna.

Podanie napisane schludnie i czytelnie. Twoja aktywność na czacie była niczego sobie, na ts'ie miałem okazję z Tobą kilka razy porozmawiać.

Nie poprawiłeś przez ten czas swojej aktywności na forum, a na dodatek przestałeś grać :/

Z przykrością wystawiam ocenę negatywną

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore