Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ThetrolltPL

[UB] HenningTresckow. Znowu mam bana...

Polecane posty

Jak w tytule, dużo pisać nie muszę. Sam nie wiem po co to robię, bo z moich doświadczeń wynika, że słowo moda/opa to świętość i szansa na ub to jakieś 5%. Ale żeby schematowi stało się zadość to:

1. HenningTresckow

2. 13.08.2019, a jakże

3. SS

4. To była moja PIERWSZA arena od restartu, pierwsza od 4 miesięcy. Wiedziałem, że atak na moda/opa (nieważne) to samobójstwo, bo przez 8 lat grania w MC spotkałem się z taką sytuacją co najmniej 3 razy,2na cubegame . Więc atakuję, zeskakuję na wyspę, atakuję opa w taki sposób, że nie ma siły, żeby nie spadł - nie spada, potem op atakuje mnie, powinienem spaść - nie spadam. Na tej samej arenie była inna osoba, która pisał o non-knocku u kogoś innego. Tak, nagle wszyscy cheatują, mimo, że na starej edycji zdarzało się to niemiłosiernie rzadko. Nie wiem, ale jestem pewien, że te słowa nie pójdą na marne: ogarnijcie pluginy czy co tam macie, bo od razu widać, że serwer nieco muli w kwestii pvp. Mogę się tu rozpisywać, jak to nie jestem w stanie udowodnić, że jestem czysty, bo jestem, ale umówmy się - dla Asasyna pewnie jestem kolejnym 12-latkiem, któremu stary zainstalował kill-aurę i non-knocka, a ponadto bazując na poprzednich doświadczeniach, wiem, że moje zdanie jest gówno warte, więc nie będę się produkował.

5. Przeczytałe(a)ś punkt 4? To już wiesz. Ponadto miałbym chęć jeszcze trochę sobie pograć, bo mimo wszystko za dużo czasu spędziłem na innych kontach: właśnie ThetrolltPL, MrYapapa czy Henning, żeby teraz dać się zbanować bez żadnej woli walki za byle pierdołę, która mnie nawet nie dotyczy. Myślę, że to tyle. I bardzo przepraszam za być może nieodpowiednie słowa, ale sytuacja jest niemiłosiernie irytująca a mi nie chce się szukać synonimów, żeby wszystko miało piękny wydźwięk osoby piszącej rozprawkę w podstawówce, potraktujcie te nieodpowiednie jako homonimy, to tyle

to fajnie tak od buta na powitanie starego gracza.png

Akurat miałeś pecha ponieważ miałem live i na live było ewidentnie widać twojego no knocka ;) 

Bez UB & Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore