Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheDangerCat

[Helper] TheDangerCat

Polecane posty

1. Nick: TheDangerCat

2. Wiek: 19

3. Jak długo grasz na serwerze? Aktualnie jest to moja piąta edycja z rzędu.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Wszystkie, byłem już helperem oraz znam komendy na moderatora

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Oczywiście raz się dostałem i spełniałem wszystkie wymagania a nawet po poprzedniej randze helpera jestem w stanie być jeszcze lepszy!

6. Opisz siebie: Siemanko mam na imię Dawid, moją pasją są różnorodne sporty, takie jak: Deskorolka, taekwondo (3 miejsce w zawodach międzywojewódzkich), mma, bjj oraz boks.
 Jednak pomiędzy ciężkimi treningami lubię zrobić sobie odpoczynek poprzez granie w gry. Przez doskonalenie się w grach stałem się niezastąpionym graczem zarówno jak osobą rozwiniętą na wielu płaszczyznach.
 Samorozwój jest dla mnie ważny i jestem otwarty na nowe znajomości jak i wyzwania. Potrafię się zachować w nieprzewidzianych oraz nieprzyjemnych sytuacjach. Jestem pomocny i stanowczy. 
Byłem w naszej kochanej administracji i dużo się nauczyłem od ostatniego razu i rozwinąłem się na wiele różnych sposobów. Myślę, że nadaje się na role Helpera gdyż będę jeszcze lepszy niż ostatnio.w
Chciałbym dołączyć do ekipy Helperów by wspierać was i serwer mc.skyblock.pl!
Edytowano przez TheDangerCat

Plusy
+ Bardzo dobra aktywność
+ Coś tam pomagasz
+ Widziałem i rozmawiałem na ts3
+ Aktywny Na forum
+ Ogromna wiedza na temat serwera

Minusy
- Podanie brzydkie i niewygodnie się czyta
- Czasami twoje zachowanie jest naganne, ale w porównaniu do poprzednich edycji jest lepiej

Neu/Tak

Siema Kot

Zacznijmy od aktywności, tu nie mam się do czego przyczepić. Na ts widuje cię bardzo często, na serwerze jeszcze częściej. Mimo opinii kampai wiem że stać cię na to aby być spokojnym graczem. Pokazywałeś nam to wiele razy i mimo poprzednich edycji, twojego poprzedniego pobytu na randze helpera, rzadkiego toksycznego zachowania na czacie jak i czasami na teamspeaku, jestem w stanie wystawić ocenę pozytywną. Wiedzę ogólną na temat serwera masz ogromną więc jak najbardziej na +. 

Wielokrotnie mieliśmy okazje porozmawiać na spokojnie na ts, nie krzyczałeś, nie przeklinałeś, nikogo nie obrażałeś i wydajesz się ogarniętą osobą. 

Tak czy inaczej, ja jestem na Tak

Ban Na naszym serwerze - zmieniam ocenę na Nie

No cóż Kocie, z tego co widzę to aktualnie posiadasz bana na naszym serwerze.

Ocena negatywna.

Trudno pełnić funkcję helpera mając bana na serwerze. Spróbuj jak już go nie będzie, ODRZUCONE.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore