Skocz do zawartości
Burksson

[Helper] burksson1

Polecane posty

1. Nick:  Burksson1

2. Wiek: 16 lat

3. Jak długo grasz na serwerze? Aktywnie gram 4 edycje z rzędu i grałem parę lat temu

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Mocne 8/10. Mam doświadczenie w byciu w administracji byłem helpere na serwerze PVP.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, oczywiście, że je spełniam

6. Opisz siebie:

Mam na imię Stanisław. Pochodzę ze wsi spod Warszawy.

Mam 16 lat uczęszczam do technikum elektrycznego.

Od wielu lat interesuje się właśnie elektryką i samochodami i różnego typu sportami, a szczególnie piłka nożna i bieganie, gram w amatorskim klubie z kolegami.

W wolnym czasie dużo gram na komputerze, a najwięcej na serwerze mc.skyblock.pl, jest to praktycznie jedyny server na jakim gram.

Na serwerze nie sprawiałem żadnych problemów, nie dostaje warnów, ale wiadomo jak każdy gracz coś przeskrobał, ale myślę, że to w niczym nie przeszkadza.

Jestem osobą spokojną, myślącą w trudnych sytuacjach i rozmowną lubię rozmawiać na ts czy discord, choć nie pokazuje tego zbytnio na serwerowych kanałach, ale gadam z niektórymi osobami ze skyblocka często na ts'ie.

Jak jakiś helper, mod albo nawet gracz chce się poznać pogadać zobaczyć jaki jestem to wystarczy, że napisze na serwerze (wiem, że JEŚLI zostałbym heleper musiałbym przesiadywać na ts i dsc cały czas nie sprawia mi to problemu).

Podsumowując z przyjemnością dołączyłbym do administracji tego serwera.

Pozdrawiam czytających

Mam nadzieje, że źle się nie czytało.

Dziękuje.

Samo podanie jest okej, chociaż te kolory za bardzo nie pasują. Niestety, ale Twój nick kojarzę tylko z tego, że ktoś wykupił premke na twoje poprzednie konto. Nie kojarzę również, abyś wchodził na teamspeak'a.

Na tą chwilę chciałabym porozmawiać z Tobą na ts. Neutral/nie

Miałam już okazję porozmawiać z Tobą na ts, ale znacznie pogorszyła się twoja aktywność na chacie więc jestem na nie

Aktywność całkiem spoko (biorąc pod uwagę twoje poprzednie konto) jednak mimo dobrej aktywności, mało udzielasz się na czacie z tego co zaobserwowałem. Na teamspeaku może i siedzisz na strefie prywatnej, ale ani razu nie widziałem cię na naszej strefie skyblocka. Co do podania.. Wszystko ok, ale te kolory takie sobie, niepotrzebne tu są. Podsumowując wszystko wyżej opisane..
Neu/Nie
Może po rozmowie zmienię ocenę. Kierunek teamspeak w godzinach wieczornych/nocnych.

No cóż, sam wiesz co robisz źle - NIE

Twoja aktywność na serwerze jest w ostatnim czasie mniejsza, nie starasz się pomagać graczom i dodatkowo usłyszałem kilka niefajnych rzeczy na Twój temat.

image.png.6fcf0eda5b97747c32f0f36ed6bdff60.png

image.png.54faa6d5eba5a748723cd439005faab5.png

image.png.26b3382019682360953f70ed6234e66c.png

image.png.332f51c695ccdcf3563744599eec45c2.png

image.png.5872fc1984faff1fcd5ddd84d3a62fcd.png

Dodatkowo, powyższe screeny pokazują, że nie masz najmniejszego pojęcia na temat naszego serwera.

Ocena negatywna.

Plusy
- Widziałem na ts3
- Coś tam pomagasz na chacie
- Z podania można się czegoś dowiedzieć
- Dobra aktywność na serwerze 

Minusy
- Nie rozmawiałem
- Aktywność na forum zerowa
- Aktywność na serwerze znacząco spadła
- Jak już cie widzę na serwerze to rzadko pomagasz innym
- Głupie wiadomości na helpopie jak na osobe która kandyduje na helpera (Medson mnie wyręczył)
NIE

W arogancki, a nawet dziecinny, sposób odnosiłeś się do graczy i administracji. Rozmowa na ts'ie niestety nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, a na dodatek po otrzymaniu kilku ocen pozytywnych, twoje nastawienie się mocno się zmieniło.

Może i nie ma tego w historii, aczkolwiek sam pomagałem rozwiązywać sprawę w której okradłeś gracza, po czym zostałeś adekwatnie ukarany.

Kiedy jeden z moderatorów zmienił opinie, poddałeś się i zacząłeś się bulwersować zmianą zdania, jednocześnie obgadując administracje za ich plecami.

Nic innego niż opinia negatywna

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore