Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grafik

Prośba o odbanowanie

Polecane posty

Hej mam nick Grafik_ i dostałem bana nawet nie wiem za co niedawno kupiłem to konto i grałem na hypixel ale wolę cube gamę wchodze i mam bana a wczoraj kupiłem konto i nie wiem czyje było ale proszę was o odbanowanie bo miałem też 2 konto o nazwie Edzio_official i na nim nie mam bana ale zapomniałem chasla więc proszę o odbanowanie na koncie Grafik_

Witam! :)

Masz 24h na dostosowanie się do wzoru oraz dostarczenie screena z informacją o banie!

1. Nick w grze:
2. Data otrzymania bana:
3. Screenshot z informacją o banie:
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 
5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:

8 godzin temu, Grafik napisał:
1. Nick w grze:Grafik_
2. Data otrzymania bana:niewiem
3. Screenshot z informacją o banie:nie da się wysłać więc napiszę co mi pisze. Zbanowany pernamentniebprzez kikons78 Powód chaty scafdopd sw
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: niewiem
5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:dlatego że lubię ten serwer a kupiłem niedawno nowe konto do mincraft z allegro bo zapomniałem hasła do konta Edzio_official na którym mam vipa wchodziłem na nie przez crystal lancer ale stwierdziłem że nie mam to sensu kupiłem konto i patrzę że jestem zbanowany a i jak mnie odbanujecie to kupuje vipa nie żebym coś ale i tak bym go kupił sobie bardzo proszę o odbanowanie i pozdrawiam administracje i bardzo proszę o odbanowanie i tak właściwie to mam bana na IP więc nawet inne konta nie pomogą więc proszę mnie odbanowac mam dwa nicki Edzio_official i Grafik_

IMG_20190823_140440.jpg

Edytowano przez Grafik
Bo nie bylo

Twoje konto nie ma bana. Ban został Ci przypisany prawdopodobnie poprzez IP zbanowanego w przeszłości innego gracza. Spróbuj zrestartować router. Jeżeli problem nadal będzie występował to zgłoś się na naszego TeamSpeaka w celu rozwiązania zaistniałego problemu.

IP: ts.cubegame.pl --> Kanał pomocy CubeGame

//Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore