Skocz do zawartości
spoko20000

[Helper] spoko20000

Polecane posty

1. Mój nick to: spoko20000
2. Za 3 tygodnie kończę 17 lat
3. Na serwerze gram od stycznia 2016
4. Komendy Helpera oraz Moderatora znam,  w kwestii wyższych rang, średnio znam ale mogę się nauczyć szybko. Podsumowując dałbym sobie  8/10.

5. Według mnie spełniam wszystkie wymagania, włącznie z nienagannym zachowaniem.

6.  Mam na imię Adam. Pochodzę z Litwy i mieszkam aktualnie w Warszawie. Jestem spokojny. Duża liczba graczy mnie kojarzy .Staram się być miły. Na serwerze i TS3 zachowuję się kulturalnie. Znam serwer bardzo dobrze. Gram już długo. Chciałbym być w elicie która niesie pomoc graczom. Jestem  na teamspeak'u praktycznie 24/7. Chciałbym móc zobaczyć serwer od strony moderacji . Jeżeli uzyskam szansę aby być w tej ekipie na pewno ją wykorzystam pozytywnie

Pozdrawiam, Adam.

Nie kojarzę, abyś pomagał innym graczom, ale za to kojarzę Cię z tego, że często potrzebowałeś pomocy. Konto na forum założone mniej niż 24h temu. Jeśli chodzi o samą aktywność, to jest ona ogólnie słaba.
//edit: + nie spełniasz wszystkich wymagań -> brak konta premium

Jestem na nie.

Słabe podanie słaba aktywność kojarzę z multikonta, które banowałem. Nie spełniasz wymagań. 

Nie

Podanie nie podoba mi się, aktywność słaba, nie spełniasz wymagań.

Ocena negatywna.

Nie spełniasz jednego z najważniejszego wymagania - Konta Premium
Multikonto + Mała aktywność 

Jestem na NIE

Podanie ODRZUCONE, nie ma nic więcej do dodania.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore