Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Filipuss3

[Helper] Mednarne

Polecane posty

1. Nick: Mednarne

2. Wiek: 18 prawie 19

3. Jak długo grasz na serwerze? : Bodajże od XIII lub XIV edycji może wcześniej z przerwami.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 7 lub 8 /10 ( w miarę grania lepiej się zapoznam )

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania : Oczywiście , że tak

6 Opisz siebie : Mam na imię Filip pochodzę z województwa podkarpackiego i aktualnie uczęszczam do 4 klasy technikum ( technik żywienia i usług gastronomicznych jakby ktoś był zainteresowany). Interesuje się gotowaniem i grami komputerowymi głównie na pc ,konsole ps3,ps4 oraz różnymi innymi czynnościami które mogą się przydać na codzień czy w przyszłości. Jestem osobą która jest przede wszystkim być osobą spokojną, bezkonfliktową i pomagać innym na tyle ile jestem w stanie. Jeśli chodzi o granie w minecrafta to jestem '''starym'' graczem która gra od wersji alpha i beta tych pierwszych wersji minecrafta więc mam spore już doświadczenie w tej grze.

Ja myślałem że ty dziewczyna jesteś :huh:

Po moim rozczarowaniu, czas na kilka słów o twojej kandydaturze. 

Aktywność jak najbardziej na +, dużo pomagasz graczom na czacie.

Konto na forum założone ponad 5 lat temu! (Wow :blink:) jak najbardziej na + 

Aktywność na teamspeaku to jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić, bo nie kojarzę abyś wbił na pogaduchy porozmawiać czy coś ale myśle że to da się zmienić. 

Historia wpisów czyściutka z tego co widzę więc nie mam się już do czego przyczepić 

Jestem na tak pod warunkiem że zaczniesz wbijać na teamspeaka! 

Tak

Filipie, znam Cię z serwera już z dobre 2 lata, starasz się jakoś pomagać graczom itp, zawsze jesteś aktywny, grasz do końca edycji wytrwale.

Jedyne z czego nie jestem zadowolony, to Twoja aktywność na TS3, no ale zdarzało wbijać Ci się na pogaduchy, więc git.

Ocena pozytywna. ;) 

Plusy
- Dobra aktywność na serwerze
- Pomagałeś innym na chacie
- Z podania można się czegoś dowiedzieć
- Kilka razy miałem okazje porozmawiać

Minusy
- Rzadko widzę na ts3
- Słaba aktywność na forum

Jestem na Tak

Nie kojarzę, abym kiedykolwiek miała okazję z Tobą porozmawiać na teamspeak'u a co do serwera to ładna aktywność, pomagasz czasem graczom.
Jestem na tak.

//aktualizacja 3.09.19:

1324077702_huruduru.png.8043d9d11e781f4c1611308efa70d3ea.png

No takie teksty to nie bardzo :I + Ostatnio coś słabo z aktywnością(na chacie) itd. Dlatego neutral/nie.

Przez pewien czas sporo siedziałeś z nami na ts, jak i pomagałeś graczom, aczkolwiek teraz nie widzę Cię ani na ts, ani pomagającego graczom (pomimo egzystencji na serwerze).

Od momentu pojawienia się podania, mimo upomnień na temat braku aktywności na forum, jak i ogromnego stażu na forum, pozostala ona znikoma

Liczę na poprawę, póki co opinia neutralna z przechyłem na negatywną.

//edit: 11.09.2019

Powróciłeś do swojej aktywności i pomocy na czacie, a na ts'ie o dziwo też udało mi się Cie usłyszeć.

Uważam że warto dać Ci szansę. Ocena pozytywna

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore